Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  … X má víc problémů .. chtěl jsem ho koupit ale vzhledem k informacím před prodejem jsem ztratil zájem …

  Fany Francis Liebich celkem sad, že je pár dní po vydání a už ti spadl, já mám půl roku 7+ a ještě mi nespadl?

  Sorry co děláš že Ti padá telefon a ještě k tomu pár dní po tom co sis ho koupil za 35 papírů ? To jsi takový střevo ? Mě nikdy v životě telefon nespadl ;)

  Fany Francis Liebich .. je mi jasný že ty máš unikátní výjimku iPhone X ? .. a že ti párkrát spadl můžeš psát max tem co ti to lajkujou .. ale budiž .. no pokud člověk čte fóra a má zdroje informací tak se neptá a hlavně nepise že ma Xko křídla a airbag …

  Spis neni kazdej posranej si to koupit a veri kazdymu hovnu vo se kde napise.
  Nikdy se mi netykal zadny problem kterym ufajne dana generace trpela.

  proc sad? je to bezna spotrebni vec kterou pouzivam k praci, nepotrebuju ho mit pod tunou skla a plastu, ale i pres to zatim pekne drzi, stejne tak jako 8 pluska co jsem mel pred nim.
  jinak zdroj informaci ma celkem slusny jako spravce skupin na fb ohledne Apple v CR, nemuzu si zazim ja ani me okoli stezovat.

  Mám ho skoro týden. U žádného modelu jsem těmto famám nikdy nevěřil. Pokaždý jsem do toho šel a nikdy ani já ani nikdo kolem mne problém neměl. Stejný je to i letos. Je docela legrační sledovat články posbirany kdoví kde. Jednou je nejlepší, pak zase nejhorší . Mě to přijde fakt úsměvný ??

  Pane Bělka měl bych skromný dotaz. Pokud by se mi náhodou poštěstilo dědit po babičce z Mnichova a dostal bych chut si pořídit iPhone X za třicet tisíc korun českých, musel bych pořád vypínat Wifi v Nastavení, nebo už je iPhone X za třicet tisíc korun českých na takové úrovni technického pokroku oproti ostatním zařízením s iOS popřípadě Android, že už to jde klasicky z vysunovacího menu?

  Jasne, lebo prave tvoj kus vzdy bol a vzdy bude meradlom kvality ??. Ja som napriklad vsetky iPhony od iPhonu 5 reklamoval minimalne 2x – reklamacia vzdy uznana. (iPhone 5 konkretne 6x ? )

  wifi a Bluetooth mám neustále zapnuto. V podstatě ani neřeším jestli je to třeba vypínat v nastavení. Používám telefon jako pracovní nástroj, čili je od rána do večera používán. Ale každý má jiné požadavky. Za mě je to povedený model.

  Pracovní co? Vy s nim sekáte trávník? Já myslel, že si kupujeme iPhony aby jsme mohly machrovat, že máme drahý Apple a aby si mohly šetnáctky fotit cecky na Instagram. :D

  Souhlas. 7 a logicky 8 sem vynechal ale nikdy se mi zadna afera netykala. Cimz ale netvrdim ze baterka a signal se mi v rohu nevypali. To asi jo.

  Jirka Chrz tomu možná věří omezení idioti jako jsi ty. Ale věř mi, že tvůj zakomplexovaný názor z tvého zasekaného androidu opravdu nezmění nic na tom, že Xko a 8ka je nejvýkonnější mobil v současnosti a mobily s Androidem budou muset přidat ještě hodně ram a jader aby se tomuto mobilu se čtvrtinovými parametry vyrovnali :-)))

  Tenhle web by jste asi měly přejmenovat na blesk appl.6.11.vydáte článek že s odolnosti iPhone x budeme překvapeni a dnes obrat o 180 a iPX je nejkřehčí.Už by jste si teda mohli vybrat a být alespoň trohu konzistentní.

  https://www.youtube.com/watch?v=8vHCBwJVeO4 třeba tohle video to zrovna vyvrací a mě docela překvapuje co vydrží, jinak mám štěstí za tři roky mi spadl jeden iphone asi z 30cm a přežil :D

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.