Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Ja to nikdy nepoužíval. Vždyť stačí dvakrát stisknout home button, což je rycyhlejsi a hlavně praktičtější. Ale chápu pokud ma někdo 6s a chce tlačítko šetřit. Ja mam 7 proto to neřeším.

    Až přidají zcela vypnutí pro wifi a buletooth do ovládacího centra, stejně jako možnost vypnutí/zapnutí automatického jasu, mazání všech otevřených oken pomocí jednoho tlačítka a opraví „velkou“ klávesnici, teprve budu spokojený. Takto posílají jen nicotné aktualizace (snad krom této), co velice nic neřeší. PS: na androidu to šlo úplně normálně, nevím proč by to nešlo i na iOS (tím se nechci začít hádat co z nich je lepší nebo horší)

    Dominik Sečkař mně jako upřímně jen to odpojení wifi a bluetooth nevadí, naopak. Pořád jsem k něčemu připojený, ať už je to auto nebo cokoliv. Po odpojení mi to baterku výrazně nežere, je to jen o lidech.

    Souhlas, odpojovani a ne vypinani mi prijde praktictejsi. Ale dat do rozsireny nabidky moznost vypnuti by klidne mohli.

    Lukyn Vališ ale když se ti wifi opět připojí ve 3 ráno a naskáčou ti všechna upozornění, není to zrovna příjemné probuzení. Nechal bych možnost si vybrat, tzn. přidat možnost vypnutí, ale ponechat i odpojení. 3x kliknout prostě

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.