Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Ja teda nevím, ale loňský IPhone 7 plus stal tuším nějakých 24 tisíc. Vzhledem k tomu, ze Xko je částečně prevratnejsi model, tak me cena zas o tolik vyšší nepripadne.
    Nicméně je tu stále levnější i8.

    Ak stoja komponenty skoro 600 EUR, tak cena 1000 EUR je úplne super. Pretože pracovná sila hlavne v Amerike (a že tam majú riadne veľa zamestnancov) je veľmi drahá. A potom – treba rátať aj s províziami predajcom (a to viac-stupňovým). Tie budú dokopy aj vyše 20%, čo je 200 USD. Povedal by som, že Applu z jedného iPhone ostane možno 50 USD, čo je strašne málo.

    Ono se to prodávat samozřejmě bude , je to novinka kterou si bude chtít hromada lidí vyzkoušet ale jde o to jaký zanechá dojem . Jako osobně mě se to líbí těším se na něj , ty peníze dám ale nelíbí se mi to , rozhodně ale to chápu je to o proti 7čkám pěknej skok dopředu ale doufám že další generace bude mít nižší cenovku

    Očekával jsem, že ve článku nazvaném „Známe ceny dílů iPhonu X. Apple vydělá méně než v minulých letech“ se dozvím ceny těch dílů, ale asi jsem příliš naivní.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.