Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Pre iOS 2-3gb ram aj dnes bohate staci.

    Určite nie. Mám ip6s a ak mám na pozadí otvorených viacej aplikácií tak keď sa chcem vrátiť na niektorú z nich celá apka sa znova načíta. A keď som mal stiahnutu apku na monitorovanie zariadenia tak pri ramke mi vždy ukazovalo že mám 29 MB voľnej pamäte. Práve preto dnes android výrobcovia dávajú do mobilov toľko ram.

    Hlavne je to tym, ze iOS ma uplne iny sposob multitasking-u ako Android. iOS vacsinu aplikacii uspava a na Androide bezia v pozadi, preto Android potrebuje vacsiu RAM.

    a preto ip6s v tomto porazil novu s8, ktora ma 4gb ram. Alebo ip7plus rovnako porazil note8 s 6gb ram. A to nehovorim o tom, ze androidy po roku budu este pomalsie s viac zahltenou pametou. iOS je v tomto jednoducho najlepsi. Btw tiez mi refreshne appky, ktore som otvaral pred dvoma dnami.

    Miroslav Haščák prečo tu porovnávaš android a ios? android je úplne iný systém a naviac ďaleko náročnejší na HW. Porovnaj ip6s s ip7plus a uvidíš rozdiel. A aj tak pokiaľ viem tak taký galaxy s8 má vždy okolo 400MB volnej pamäte. Iphone ich mohol poraziť akurát tak v rýchlosti otváraní aplikácií ale určite nie nie v tom koľko má voľnej pamäte RAM.

Vložte vlastní komentář

celý text