Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Aha, hmm.. „Není to vysoká marže. Tato slova bych nepoužil.“ Tak určitě že né, když má milion dolarů na účtě tak to neřeší. Kdo jiný má nejdražší mobily + Tablety + Notebooky + PC na světě ? A ještě říká No není to vysoká marže nebo cena. Tak určitě že není pro tebe :)

  A ještě ten nadpis „Apple produkty NEJSOU jenom pro bohaté, hodláme jimi změnit svět“: Jen dotoho, zlevněte vydané mobily + mobily (co byli rok před tím předvedené, na relativně dobrou cenu, kterou si dokáže koupit jakýkoliv člověk a pak dostanete i větší výdělky než máte třeba doposud)+ iPady bych nechal, tam nevidím nějak ohromné částky. A co právě ty šílené ceny u iMacu ? Na to si běžný člověk nevydělá, maximálně tak šetřit aby si mohl koupit iMac ( a nemusí ho mít jen Podnikatelé) Aj karamba, co ten MacBook ? No dobrá ty ceny toho MacBooku jsou přijatelné tam bych to tak nějak neřešil.

  Ale trošku mě vytočil ten název Titulku + jak to celé ten Tim Cook vidí .. -_-

  A nějaké narážky typu, Když na to nemáš nekomentuj, Apple není pro každého.. a různé věci si nechte, je to jen můj názor jak to vidím. Jestli se pletu tak mě klidně můžete opravit.

  Jen jednu poznámku k prvnímu odstavci. Pokud se poctivě srovnává srovnatelné (tedy zařízení s obdobnými parametry a službami), tak zařízení od Apple velmi často nejdražší nejsou.

  V podstatě to tak je jejich výrobky mají dlouhou životnost a nezastarávají tak rychle jako u jiných.

  Ad ceny. Dell (zvláště Alienware), Samsung, Asus (jako prodávat telefon za 25k s Gogglem v zádech, který tomu vrází kudlu do zad? Masakr. MSI s laptopem za čtvrt mega,… Ale jo, najdeš;-)

  Dement,ten ani neví kolik stojí litr mléka ?

  On žije v USA, kde mají vyšší mzdy a také nemají na těch výrobcích clo, takže jsou opravdu dostupnější, v USA je iPhone vážně obyčejný mobil co má kde kdo?

  žiji nějakou dobu v německu a iphone je tu normalni telefon má ho tu skoro každý. jelikož tu neni mizerná mzda a dá se žít a ne živořit. to jen v česku se dělá za 15 a musí být člověk rád, a koupit si iphone je už pak problem z takoveho platu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.