Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Já bych VPN používal velmi rád, nikoli kvůli Netflixu ale kvůli bezpečnosti (nebo alespoň relativní bezpečnosti). Problém je v tom, že jsem dosud nenalezl firmu, které funguje VPN na 100%. Vyzkoušel jsem jich fakt mnoho. Doma mám 150Mbit internet a rychlost se mi s VPN sníží o více jak 50%. To bych ještě překousl, co ale nepřekousnu, je nutnost se při zapnutí PC manuálně připojovat. A nakonec, největší důvod, proč nepoužívám VPN je „fungovaní a stabilita na mobilu“. Mám iPhone 7 a dosud žádný poskytovatel mi nebyl schopen nabídnout stabilní VPN spojení, které se nebude odpojovat při přepínání mezi 3G/4G a WIFI. A další problém, pokud telefon uspím, VPN se vždy vypne a automaticky nikdy nenaskočí. (ve všech případech jsem zkoušel VPN s appkou i bez – tedy přímím nastavením v menu). To jsou věci, které dělají VPN nepoužitelným.
    jestli znáte nějakou firmu, která mi bude schopna poskytnout spolehlivě fungující a (pokud možno) rychlý internet doma i na mobilu bez nutnosti se neustále manuálně připojovat, dejte vědět. Díky

    Hned v prvním odstavci: „Obecně “svoboda slova” je na poměrně dobré úrovní, až na občasné nenávistné komentáře, popírání komunistické éry a holokaustu.“. Expert se ohání svobodou slova a řekne tohle?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.