Zavřít reklamu

Máme tu začátek nového týdne a s ním v podstatě již tradičně nové video od Petra Máry. Zatímco v předchozím týdnu sklouzl Petr opět k vlogování, ve kterém zachycuje spíše svůj osobní život a další své aktivity, nyní se opět vrací k technologiím a samozřejmě tak i k Applu. V dnešním videu Petr shrnul 5 nejlepších aplikací pro tento měsíc.

V pětiminutovém videu se tak dozvíme například o aplikaci Zvednout to?, o které jsme psali párkrát i u nás. Jde o užitečnou aplikaci od českých vývojářů, která vás informuje o volajícím a pomáhá vám vyhnout se tak reklamním telefonátům. Druhou pozici na seznamu si vysloužila aplikace Windy, Windyty od zakladatele Seznam.cz, která informuje o počasí trochu jinak než podobné appky.

Dále Petr vyzdvihuje Platby QR, opět český počin, za kterým stojí vývojář Jakub Lareš. V případě této aplikace si můžete vygenerovat speciální QR kód, přes který vám někdo může zaplatit. Stejnou funkci nabízí i aplikace samotných bank, ale v Platby QR máte vše sjednocené. Vytvářet QR kódy pro platby můžete i na jejich webu.

Řeč je i o aplikaci Streaks, která vás naučí ovládat vaše návyky pomocí 30denních výzev. Na závěr se Petr zmiňuje o Astro, tedy aplikaci, která funguje jako e-mailový klient (například pro Gmail), ale využívá umělou inteligenci, aby vám usnadnila život.

top 5 aplikace Petr Mara

Dnes nejčtenější

.