Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Udaj o 20mm membrane sa tyka ktoreho reproduktora?

  Jedná se o velikost – výšku ohybové manžety reproduktorové membrány. V této velikostní kategorii (reproduktor má v průměru pouhých cca 14 cm) je to mimořádně velká hodnota. Takovou velikost obvykle mívají až subwoofery o velikosti 30cm a větší.

  Tak velký pohybový profil umožňuje vykreslovat velmi přesné basy.

  Takze v clanku je chyba alebo zla formulacia: „HomePod disponuje 20 mm membránou, která je v reproduktoru této velikosti opravdu unikátem.“

  Až ta čeština dorazí tak bude teprv geniální ?

  Zbytečnost pokud narážíš na Siri:)

  Čeština určitě zbytečnost není. Jasně, umím dobře anglicky takže zásadní problém se Siri nemám. Jenže Siri má problém s českými slovy, které prostě do AJ neproložíte. Jedná se o takové nepodstatné věci jako třeba ryze česká jména, adresy a názvy míst, se kterými se anglická Siri moc nekamarádí, že.

  Takže za mě je HomePod další super produkt od applu, ale co se týká našeho trhu tak teprve s českou Siri to bude bomba.

  Jasne, ceska jmena jsou u Siri problem. Asi budu za nejvetsi iOvci, ale kvuli Siri jsem se dokonce prejmenoval (zatim jen v telefonu) :-) Takze uz nejsem Ales, ale Alex.

  Jo, bez češtiny je bohužel nepoužitelná :-(
  „Pokud se vám nechce číst textovka z vašeho telefonu, přečte vám ji Siri. No nezní to geniálně?“
  Bez lokalizace mi přečte leda….

  Co se týče tak vychvalované kvalitě zvuku, myslíte si, že to bude alespoň na úrovni BOSE soundtouch 20/30, popřípadě nějaké B&O ? Nebo že by to bylo dokonce ještě lepší ?

  Ježíš marja kdo ty specifikace „Luštil“ viz 20mm membrána a vysokofrekvencni výškově reproduktory?

  Basák má zdvih 20mm. Průměr je cca 140mm. Ony „vyskace“ jsou pak sirokopasmove HORNY.

  Amatéři.

  Zajímavé řešení, ale pořád nechápu, jak to může generovat prostorový, nebo aspoň stereo zvuk. Je sice hezké, že to má zabudované 7 satelitů, ale pořád hrajou z jednoho bodu. Podle mě by odrážení zvuku od stěn mohlo fungovat jen v holé místnosti bez nábytku, ale co když mám v místnosti knihovnu, kytky a další předměty?

  Prostorový a stereofonní jsou dvě naprosto odlišné disciplíny.

  Čím víc je místnost zastavěná, tím lépe se zvuk šíří, naopak holé stěny je pro reprodukci zvuku hotové peklo, nejhorší možná varianta.

  Ja mám len dve otázky, aký výkon má a ako to je doma ak ja mám svoj obľúbený playlist a niekto z rodiny má rád inú hudbu. Podľa článku to vyzerá, že Siri dokáže pracovať len pod jedným Apple ID, respektíve iCloudom, to znamená, že každý z rodiny potrebuje mať vlastný HomePod?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.