Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Presne mne ! Už 10.3.1 mi to robila. A teraz ide rýchlejšie dole ? aj keď vypnem niektoré funkcie ako obmedziť pohyb, osviezovanie na pozadí a pod., tak ani zďaleka nem takú vydrž ako keď som si iPhone kúpil pred 5 mesiacmi.

  Na Iph SE mi procenta baterky mizí před očima. Snad to bude co nejdříve fixnuto ??

  To nebude jen aktualizaci, ale celkově baterka u iPhonů padá před očima :D

  Aleeee kdezeee neviem čo to máte za stačkove baterky keď nabijate 3-4x za deň ja mám tiež IP7 a v pohode pri plnom používaní 1den úplne v pohode keby vypnem dáta a len bežne používam tak kľudne 2dni :) . Predtým som mal ip5c to iste 1 deň v pohode a aj ip4 jeden deň používania bez problémov.

  Kdy bude 10.3.3 ? Já jsem si říkal proč mi nevydrží iPhone 7 ani den

  Zdravím. Mám 12 měs. staré SE a za dobu co sem si přečetl tento článek a diskuzi (cca…. 10 min.) mi baterie spadla o 9% ?
  Normálně po odpojení ze zásuvky ve 4 ráno a používání iP jsem v tuto dobu 12.15 h. míval 86-88% a večer cca… 22h. jsem byl tak na 64-66%, takže mi baterka vydržela vždy 2 dny úplně v pohodě (druhý den používání večer 21 h. 3-5%) . Teď po předevčerejší aktualizaci to jede jako teploměr při horečce, akorát opačně ?
  Tak doufám, že ta oprava bude fungovat !!!!

  Mne sa zda zas lepsia vydrz ako bola.( ip 6s ) Len tak zo zaujimavosti nemoze to byt tym sposobene,ze si aktualizacia esta ako sa vravi „sada“? Lebo mi nejde do hlavy,ze niekomu sa zlepsi vydrz a niekomu radikalne padne.

  Stává se někomu (iPhone 6s 32gb) že když se dvojtým kliknutím na prostřední tlačítko snažím dostat a vypnout posunutím nahoru applikaci která se ovládá na ležato tak se mi telefon rozhasí a předešlé okna které sem nezavřel jsou třeba z leva do prava, ostatní z prava doleva, a musím dát znova prostřední tlačítko abych všechno vrátil do původní polohy

  No mě ta baterka leze dolu jak prase…ráno v 7:30 vytahuju ze zásuvky se 100% a v 10:00 mám 40%…mám plusko…baterka tomu vždycky vydržela 1-2 dny…po aktualizaci prijedu domu a bezim s pár % k nabíječce ?

  Ahoj, u mě změna, po odpojení od nabíječky rychleji klesá asi až do 65% potom mě to připadá už větší držák, ale je to znatelné od poslední aktualizace se prostě vybiji rychleji. – iP 7

  Ja vsechny trumfnu :) je 23:58 a od rana pri plnem zatizeni mam u Iphone 7 42% ?? ale to nepocitam,ze ma muj telefon na zadech hrb od apple s dalsi baterkou.. takze vlastne jsem dneska jakoby nabijel 1,5 baterie.. to neni zase tak spatny… natoze sazim pres mobil a jedou aplikace a internet v plnem proudu cely den :)

  iOS 10.3.1, od nabijecky jsem telefon odpojil v 7h rano a ted 21:20 mam 66%. Baterka uz neni nejnovejsi. Rada zni: Pouzivejte originalni kabely i nabijecku a nekoukejte porad do telefonu ;-)

Vložte vlastní komentář

celý text