Zavřít reklamu

Pokud patříte mezi obrovskou skupinu hráčů, kteří vyrůstali na hrách ze série Sims, máme pro vás velmi dobrou zprávu! EA dnes ráno oznámila, že se na platformu iOS chystá zcela nová hra s názvem The Sims Mobile. Navazuje tak na The Sims Freeplay, kterou společnost vydala zhruba před šesti lety. Nová hra bude využívat klasického free-to-play modelu, bude tedy k dispozici zdarma, v doprovodu s různými mikrotransakcemi (a jak známe EA, budou stát opravdu za to).

Novinka vypadá, že bude velmi podobná čtvrté verzi populárního sociálního simulátoru. Hráč se bude starat o celou rodinu, napříč několika generacemi. Gameplay bude v podstatě totožný s tím, co známe z plnohodnotných počítačových her. Můžete se tedy těšit na kompletní management postav, budování obydlí apod.

K dispozici máme první trailer, ve kterém jsou vidět první ukázky toho, jak bude hra vypadat. Co se vydání týče, dnešní den hra vychází v Brazílii s tím, že zbytek světa bude postupně následovat. Vzhledem k nutnosti online připojení se tak dočkáme postupného globálního startu jako například u Pokémon Go. Přesná data o spuštění v ČR a SR však zatím nejsou známa. Jakmile se hra objeví v českém App Store, budeme vás informovat.

TSM_AND_EN_1920x1080_CBScreen02-800x450
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Zdroj: Macrumors

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější