Zavřít reklamu

V minulém týdnu Apple oznámil, že se dlouhočekající uživatelé mohou těšit na nový Mac Pro, který by měl dorazit v „revoluční“ modulární podobě někdy v příštím roce. Kromě tohoto oznámení pak ještě lehce upravil specifikace současného (a značně zastaralého Macu Pro). V návaznosti na tuto informaci se na webu objevily další zprávy, že Apple chystá značnou produktovou ofenzívu, která bude zaměřená právě na „Pro“ segment, na který společnost v posledních letech tak úspěšně kašlala. Letos se tak dočkáme hned několika aktualizací Pro produktů. Na co se tedy můžeme těšit?

Koncept Mac Pro 2:

O nových iPadech Pro se mluví již několik měsíců a předpokládá se, že se ještě v první polovině letošního roku objeví. Následovat by měly aktualizované MacBooky Pro, se kterými Apple přijde někdy v průběhu podzimu. Podle nových informací, které se objevily na serveru OS News, Apple připravuje zcela novou 15″ variantu MacBooku Pro, která se zbaví Touch Baru a nabídne vylepšenou konektivitu tedy něco, na co si stěžovala majorita současných zákazníků.

Společnost si prý uvědomuje, jak k profesionálnímu segmentu v posledních letech přistupovala a hodlá to údajně změnit. Nové iPady Pro by tak měly nabídnout novou funkcionalitu, která z nich udělá v podstatě doplňující obrazovky pro MacBooky Pro/iMacy/Macy Pro. Vypadá to tedy, že se profesionálové mají na co těšit. Apple by mohl po několika letech znovu oživit pro segment ve své nabídce a přijít se zajímavými novinkami.

2016-macbook-pro-fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Zdroj: Cultofmac

Související články

Dnes nejčtenější