Zavřít reklamu

Vzpomínáte si na nedávnou reklamní kampaň na Surface Pro 4 a Surface Book, kde se Microsoft vysmíval Applu a jeho MacBooku? Trvalo to jen pár měsíců a máme tu odpověď od Applu, která ale necílí tak úplně na Microsoft, jako na všechny PC (s Windows) obecně.

Apple totiž před pár minutami zveřejnil celkem čtyři nové reklamy na iPad Pro, kde ukazuje, jak jejich velký tablet dokáže nahradit PC a v čem všem je ještě mnohem lepší. Všechny narážky společnost podává poměrně vtipnou formou, a to prostřednictvím příspěvků z Twitteru, které drží uživatelé přímo před svým obličejem.

Například v prvním videu se Apple tak trochu vysmívá faktu, že PC s Windows jsou mnohem náchylnější na viry. iPad respektive systém iOS totiž ničím podobným netrpí, a to hlavně díky uzavřenosti systému a přísné kontrole aplikací před samotným vstupem do App Store.

https://youtu.be/dRM31VRNQw0

Ve druhém snímku pak společnost utěšuje všechny uživatele, že už si nemusí dělat těžkou hlavu s pomalou Wi-Fi. iPad Pro totiž podporuje LTE, a tak se můžete připojit v podstatě kdekoli.

https://youtu.be/2-5RP-okG8w

Ve třetím reklamním spotu se pak dozvídáme, že iPad Pro je lepší než počítač, i když počítač není. Podle Applu je iPad rychlejší než většina notebooků, má LTE jako smartphone a dokonce ještě dotykovou obrazovku.

https://youtu.be/INs_bnk4yJQ

A v posledním videu se všichni nezasvěcení dozví, že Microsoft Word je dostupný i pro iPad Pro. Stačí si jej jen stáhnout z App Store a začít pracovat. Word dokonce podporuje i Apple Pencil, což uživatelům usnadní zapisování poznámek do již vytvořeného dokumentu.

https://youtu.be/K–NM_LjQ2E

Související články

Dnes nejčtenější

.