Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  ad bod 1 – často používám siri v autě, takže diktuju smsky, atp .. ale potřeboval bych aby četla jen odpovědi, ne celou obrazovku – není na to něco?

  ad bod 2 – používám scanbot a nemá chybu, vše nascenouje, projede OCR a ořízne .. rozhodně doporučuju .. a jednou za rok (k vánocům) vám nabídne, že ho můžete někomu darovat (poslat licenci – už jsem použil 2x) :))

  A SIRI používáte třeba v angl.jazyce?
  Mně se stává, že mi nerozumí (pochopitelné, nemám výslovnost :-)).
  Loni byla zpráva, že bude SIRI v Češtině.
  Nevíte, zda letos bude?
  Díky a zdravím

  na ovládání je angličtina, ale pokud diktuji text tak jen tapnout na mikrofon a nadiktovat text .. akorát je dobré být v oblasti LTE nebo 3G .. jinak je to na houby :)

  Jediné další předčítání, o kterém v iOS vím, funguje na principu, že musíte text nejprve označit a poté stisknout další tlačítko, aby se zpráva přečetla. Můžete si ji zapnout v Nastavení → Zpřístupnění → Čtení → Přečíst výběr. Pak stačí jen označit požadovaný text a mezi volbami pro zkopírování, sdílení, … se nachází i tlačítko pro přečtení.

  Ake mate IQ pan autor clanku? Citanie textu pre sluchovo postihnutych?

  Otázka zní jaké IQ má člověk co nedokáže akceptovat chybu kterou autor udělá a při psaní se splete a musí na něj okamžitě útočit něčím o inteligenci…. pane anonymní kubo13.

  Pan Zavrel bola to normalna otazka kedze ak sa clovek spletie je to normalne ale takto sa spliest znamena ze ten clovek nerozmysla co pise, prajem pekny den

Vložte vlastní komentář

celý text