Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Hezky napsáno Romane. V budou na gear best si rozhodne zakoupim v akci rovnou dva kusy do sveho noveho bydleni :) Xiaomi a jeho vyrobky se mi libi. Bylo by fajn obcas se zde zminit o nejakych novinkach teto znacky popripade i recenze :)

  Trochu mi nejde na pochopa doporučování čističky vzduchu za +/- 4k a když pominu cenu, tak od někoho, kdo se výrobou čističek nezabývá, nemá v tomto segmentu žádné renomé, patenty, technologie, nic…

  Jako někdo, kdo si v poslední době výběrem taky prošel a diskutoval výběr i s lékaři, moc nepochopím, čím si tato čistička zasloužila doporučení pro někoho, kdo trpí alergiemi, častými nemocemi dýchacích cest, apod. A právě pro tuto skupinu lidí nikde ve specifikacích nevidím, že by čistička byla vybavenou potřebnou technologií ionizace, která odstraňuje a likviduje škodlivé látky na molekulární úrovni.

  Zařízení pro alergiky, což se bere jako nejpřísnější měřící kritérium, by mělo být pro spotřebitele taky ověnčeno nějakými těmi certifikacemi, jako ECARF, B.A.F. apod. To, že Xiaomi splňuje CADR, je snad to nejpovinnější minimum pro získání osvědčení k výrobě…

  Prostě je to čistička vzduchu, ale ne pro lidi se zdravotními obtížemi.

  Pokud šlo jen o to, mít článek na toto téma ve vztahu k moderním technologiím, nezvolili jste dobře. Půlka článku je snad opsaná dle webu Xiaomi a na nějakou dlouhodobou zkušenost to taky nevypadá.

  Nerad do něčeho rýpu, ale v tomto případě nemůžu přehlédnout závažnost důvodu, proč si někdo koupí čističku vzduchu, gór když je alergik nebo astmatik a touto snahou o doporučení vhodného zařízení. Článek byste měli buď přepsat a uvést na pravou míru nebo rovnou smazat.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější