Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Překvapivé – a možná i trochu kontroverzní – je poznatek, že uživatelé Androidu mají tendeci být “více příjemní a upřímní”.

  Blbost, já, jako uživatel iPhonu, říkám, ať jsou všichni uživatelé Androidu do prdele :-D

  :) , jenom dodám že uživatelé Androidu prostě jenom nezkusili iPhone , jinak by už nebyli uživatelé Androidu

  IPad používám 2 roky na internet, video, FB idealni tento rok jsem si k tomu konečně ? pořidil iphona a že by to byla taková hitparada ? jak je spouta lidi unešená z applu bych vubec neřekl ?! nevidim mezi droidem a ios žádný velký rozdil ( droid uživatelsky možná lepší než uzavřený iOS) a příští telefon bude sto pro s droidem, napr takovej Samsung S7 edge nemá konkurenci.

  zit: rozdíl je menší za ta léta kdy se začal prodávat první tablet to je fakt, ale stále je tu několik věcí kvůli kterým jsem Android opustil. A jedna z nich je bezpečnost. Včera jsem se o tom utvrdil když jsem četl další článek na téma šířícího se viru milionem zařízení s Androidem denně.
  A také neustále slyším jak někomu ukradli přístup do mailu nebo jiné aplikace.

  JKJ: jo máš pravdu bezpečný iOS je souhlas, ale je to jen díky uzavřenosti toho systému.

  Strašne by ma zaujimalo kto piše takéto články v ktorých sa dohromady nič nedozviem??

  Kdokoli. Cílem je naplnit tento pseudotechnologický web něčím, co aspoň trochu připomíná článek. Je potřeba vydělávat na inzerci… Pravdou ovšem zůstává, že takhle okatě (a blbě) to v Česku dělá málokdo… ;)

  Zeptali se až 500 lidí… tak to bude neuvěřitelně přesná studie :D :D :D Kdyby se zeptali 500000 lidí, tak by ta studie za něco stála.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.