Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Je spousta zajímavého hardware. Tak už zbývá jen to poslední. Operační systém. S OS X to asi nepoběží, co? Takže se mi to nezdá jako levnější alternativa. Nemluvě o spolupráci jednotlivých komponent. Obávám se, že dokud někdo nepostaví podobný systém jako má Apple (hw + OS X), nebo někdo nevloží miliardu do reklamy na Linux, nebude pro mnoho z nás existovat levnější varianta, než nabízí Apple.

  OSX na tom pobezi, a lepe nez na originalu (skutecne 100% kompatibilita, neresi se problemy s Continuity, Airdrop, moznost opravdu vyladit fungovani vekerych KEXT…). Navic lze pouzit kvalitnejsi komponenty, nez pouziva Apple (ty nejlepsi ventilatory, napajeci zdroje, graficke karty atd. )

  No sláva konečně case o kterém lze uvažovat. To je snad první bedna která nemá 5.25″ šachtu a zároveň infantilně nesvítí jak matějská.

  NoNick Pobřeží, ale pouze jako Hackintosh , takže složitější updaty, nebude třeba fungovat veškeré příslušenství…

  RBCK
  Tak určitě, když většina hackintosh golden builds je z levnějších komponentů (čti méně kvalitních) než originál od Apple.

  Šlo by do toho dat nějaký fanless zdroj, noctua a accelero na GPU asi nepůjde, protože by se do toho válce nevešlo.

  Většina hackintosh builds nemá ani srovnatelné SSD, protože všichni šetří…

  Smysl Mac Pro je ten že má optimalizované chlazení a pouze jeden ventilátor plus komponenty na míru, hackintosh s noctuou nikdy nepostavíš do stejně malé bedýnky a nikdy nebude tak efektivní v chlazení/hlučnosti/velikost case, jako originál Mac Pro.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější