Zavřít reklamu

rototo iconNíže jsme uvedli všechny zajímavé aplikace, které jsou dnes zdarma. Mějte však na paměti, že se může snadno stát, že aplikace opět sklouzne zpět na původní cenu. Bohužel my to neovlivníme a ujišťujeme vás, že v době psaní zdarma byla. Jestliže se vám obsah neukazuje správně, obnovte stránku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilu a aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Ke stažení můžete použít také QR kód. Malá ikonka u velké ikony aplikace značí, že je dostupná také pro Apple Watch.

iPicBox
IPicBox je skvělou aplikací, která vám spolehlivě ochrání vaše privátní fotografie. Aplikace nabízí možnost uzamknout jednotlivé soubory či fotografie. Všechny své snímky můžete třídit do neomezeného počtu složek. IPicBox dále nabízí hladné fungování základních operací jako např. přidávat, smazat, editovat, přesunout.

[appbox appstore id1013779674 oldprice=“5,99€“]

Make A Call
Velmi užitečná aplikace, která vám okamžitě pomůže utéct z nudné či trapné konverzace. Make A Call vám umožní vystřelit si z vašich přátel a předstírat, že vám volá Barack Obama, Taylor Swift či kdokoliv vás napadne.

[appbox appstore id985946832 oldprice=“0,99€“]

NoLocation
S každou fotografií, kterou vyfotíte iPhonem, jsou ukládána data o místě, kde byla fotografie pořízena. V momentě, kdy vaše snímky sdílíte na internetu, může každý vidět, kde přesně jste snímek pořídili. NoLocation vám může pomoci odstranit tyto data a poté sdílet bez udání lokace pořízení.

[appbox appstore id966446975 oldprice=“1,99€“]

CLZ Books
Pořídili jste si hodně knih a rádi v nich máte pořádek? Aplikace CLZ Books vám s tím pomůže, jelikož umožňuje udělat si databázi všech vašich knih. Do aplikace lze přidávat knihy podle autora, názvu nebo naskenování ISBN, díky čemuž si vytvoříte databázi, ve které můžete snadno a rychle vyhledávat nebo ji upravovat či rozšiřovat. Aplikace nabízí i vytváření záloh na Cloud, abyste o data nikdy nepřišly. Zajímavá je určitě její původní cena.

[appbox appstore id318799163 oldprice=“14,99€“]

 

INFOCUS Extreme Bike
Hra s povedenou grafikou, u které si odpočinete. V INFOCUS Extreme Bike si zajezdíte na kole přes různé překážky, po úzkých laťkách. Hra je navržena tak, abyste se cítili, jako kdybyste na kole doopravdy jeli, proto ji ovládáte z pohledu cyklisty a před sebou vidíte jen řídítka a cestu.

[appbox appstore id730672491 oldprice=“2,99€“]

Data Manager Pro
Jak už samotný název napovídá, Data Manager Pro vám umožní sledovat spotřebovaná data přes operátora či Wi-Fi. Lehce si tak můžete ohlídat, kdy vyčerpáte své FUP. Aplikace vám ukazuje spotřebovaná data přímo na ikoně aplikace, abyste ji ani nemuseli otevírat. Pochlubit se může ještě nízkou náročností na baterii a automatickým obnovením podle vašeho paušálu, který si v aplikaci nastavíte.

[appbox appstore id728072750 oldprice=“1,99€“]

CLZ Games
Podobně jako výše s knihami, tak u CLZ Games si můžete vytvořit databázi všech svých her. K přidání hry do databáze vám postačí fotoaparát na iPhonu, s ekterým naskenujete kód a hra se automaticky sama přidá. Aplikace ukládá databázi her na Cloud, abyste o data nikdy nepřišly.

[appbox appstore id319036253 oldprice=“14,99€“]

Quit Smoking Motivation
Kouříte a chcete přestat? Vyzkoušejte aplikaci Quit Smoking Motivation, která vám pomůže. Ukáže vám totiž čas, kdy jste si dali svou poslední cigaretu, kolika cigaretám jste se už vyhnuli a také to, jak se zlepšuje vaše zdraví, když nekouříte s náhledem 20 let dopředu. Pokud přeci jen neodoláte, zaznamenejte to do aplikace, ta se podle toho přizpůsobí a vy uvidíte, jakou jste udělali chybu.

[appbox appstore id1062407452 oldprice=“0,99€“]

Get 3
Často prokrastinujete a odkládáte své úkoly pořád a pořád dokola? Pak zkuste Get 3, která vám vybere 3 hlavní úkoly, na které byste se měli soustředit a splnit je. Samozřejmě vám dá časový limit, abyste na ně nezapomněli a bude vám je neustále připomínat.

[appbox appstore id1027442961 oldprice=“0,99€“]

Modern City Sniper
Pokud si chcete zastřílet, zahrát si na iPhonu nebo iPadu a ještě docela ušetřit, tak pak stahujte Modern City Sniper, která je ze svých původních téměř 500 Kč nyní zdarma. Ve hře budete střílet teroristy, chránit svůj domov a plnit jednotlivé mise, které když splníte, tak vás čeká odměna.

[appbox appstore id1007194693 oldprice=“19,99€“]

Habits Calc+
Přijde vám, že utrácíte málo a přitom vám ubývají peníze nezvykle rychle? Vyzkoušejte Habits Calc+, který vám dokáže, že i malé částky se velice snadno nasčítají a jsou tak hlavním důvodem rychlého utrácení. Do aplikace si snadno zaznamenáte všechny výdaje a tudíž si pak přesně vidíte, za co jste kolik utratili a samozřejmě i to, za jakou dobu jste utratili všechny své peníze v peněžence nebo na účtě.

[appbox appstore id1063074310 oldprice=“2,99€“]

Voice Keyboard Pro
Klávesnice, která se chlubí jako vůbec první a jediná v App Storu, která podporuje i diktování hlasem. Zajímavé na Voice Keyboard Pro je, že umožňuje, abyste nadiktovali text ve svém jazyce a ona ho automaticky přeloží do jiného jazyka, který si zvolíte. Dobrou zprávou je, že klávesnice podporuje i češtinu a mezi uživateli je opravdu velice oblíbená

[appbox appstore id946756892 oldprice=“9,99€“]

ScannerPad
ScannerPad promění váš iPad v přenosný skener, jelikož umožňuje rychle naskenovat dokument, fotografii, předpis nebo cokoli další, který pak automaticky uloží do PDF a může jej nahrát i na cloud. Podporuje jak barevné, tak i černo-bíle skenování podle vaší potřeby.

[appbox appstore id840559728 oldprice=“7,99€“]

Moment : Easy Memo
Naprosto jednoduchá aplikace, který vám nabízí ryhcle zapsat cokoli, co vás zrovna napadne. Podporuje i přidání fotografií nebo polohy. Neobsahuje žádné další skryté poplatky, reklamy nebo složitá nastavení. Naopak nabídne i widget do oznamovacího centra, kde máte náhled na všechny své poznámky.

[appbox appstore id997239326 oldprice=“0,99€“]

Rototo
Jednoduchá a hodně chytlavá hra, která je mezi uživateli více než oblíbená oblíbená. Jde jen o to ve vesmíru odráže střely nepřátel tak, aby je trefily. K dispozici máte jen jakýsi štít. Zní to poměrně jednoduše, ale časem zjistíte, že tomu tak rozhodně není, jelikož Rototo vás potrápí.

[appbox appstore id977646008 oldprice=“1,99€“]

apps iphone 6

Související články

Dnes nejčtenější