Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nevěřím žádné statistice, kterou jsem sám nezfalšoval.
  (Fámu o tomto údajném Churchillově výroku rozšířil německý ministr propagandy Joseph Goebbels.)

  A k čemu ten výkon je když se po dvou hodinách vybije no po hodině natáčení 4k. Apple opět zapomněl mít optimalizovaný akumulátor z hw. Pravda u androidu to není o nic lepší.

  @nvmnic

  Jak je to s výdrží baterie při natáčení ve 4K? Na 64GB verzi bych teoreticky mohl dostat 120 minut videa. Kolik jsem schopný na jedno nabití batere zhruba nahrát?

  Zas nadpis jak v bulváru. Jinak nejvýkonnější telefon s adroidem je číňan LeTV Le Max Pro a dá také přes 130k. Doporučuji více sledovat novinky a ne jen hloupě kopírovat staré tabulky ?

  Nejvýkonnějším smartphonem s androidem současnosti je LeTV se Snapdragonem 820, stejným SoC bude disponovat Xiaomi Mi 5
  http://i.imgur.com/dx8knom.jpg

  Mimochodem Snapdragon 820 měl v AnTuTu v5.7 cca 83000 bodů. iPhone 6S jenom 59145 bodů. AnTuTu změnilo metodiku. Více vypovídající v porovnávání výkonu je Geekbench.

  Takže hodnoty z AnTuTu v6 nejde poměřovat s hodnotami naměřenými v AnTuTu v5.7 bez odpovídajícího přepočtu.
  http://i.imgur.com/i7J4LFO.png

  AnTuTu neporovnává iPhony s dalšími telefony korektně. Protože iPhone 6S Plus by musel mít odhadem minimálně o 15% až 20% méně než iPhone 6S, protože iPhone 6S má o dost nižší rozlišení než iPhone 6S Plus.

  Porovnáte-li dva telefony s totožným SoC, totožnou velikostí paměti RAM a rozlišným rozlišením displeje a totožným OS, vždy ten s nižším rozlišením bude mít vyšší skóre.

  Trochu zmatení pojmů. Čistý Android znamená Android bez nadstaveb výrobců, nikoli linuxové jádro. V čem je rozdíl a na čem je tedy postaven iOS a opravdu je GUI součastí jeho jádra? Tak to bývalo tuším u Windows, kde byla grafika součástí jádra a příčinou mnoha pádů. Na Linuxu je to prostě jen další spuštěný proces, který se dá restartovat. Srovnávat rychlost vykreslování grafiky na displeji FullHD a např. QuadHD je dost nespravedlivé..

  Poslední verze AnTuTu přikládá větší váhu grafickému výkonu, proto má iPhone, který disponuje šestijádrovým grafickým čipem vyšší skóre, než měl v předchozích srovnáních.

  Navíc tomu nahrává fakt, že má nižší rozlišení displeje.

  Tradicne vysoky vykon S-ka sa vypomstuje na vydrzi baterie, ktora je o 1-2 hodiny mensia oproti 6tke. Natacanie videi v 4K alebo hranie hier baterku doslova zmyka.

  Jedno nepochopim, kedy niekto pride s normalnou baterkou, ktora fakt vydrzi 10 hodin aj pri natacani videi, videohovoroch ci hrani hier. Ak sa to da na iPade preco to nejde na iPhone?

  Vy ste taky retardovany schvalne alebo to je nahoda Snapdragon 820 v ziadnom telefone v roku 2015 nebol bude az v 2016. Na slovnesku si ho legalne mozes kupit mozno v aprili/maji 2016 do vtedy bude najvykonejsi mobil iphone6s s oktobra 2015 co je na tom tak nejasne.
  V roku 2015 sa nemam o com bavit.

  Nitro.doubt: je pravda že Antutu změnilo metodiku, nejvyšší váhu má singlecore výkon, jinak ve verzi 5.7 měl iPhone 6 59000 bodů takže docela pochybuju že 6S by měl to samé když je po stránce CPU a GPU mnohem výkonnější :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější