Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Wow hezky se to rýsuje 21 palcový iMac 5K a 27 8K. Osobně bych tedy uvítal zvětšení iMaců o 2-4 palce nejlépe při zachování dosavadní velikosti a zužení okrajů. A doufám v nový Thunderbolt display. Sice vypadal až na 2016 kvuli novýmu Thunderbolt portu ale s novým MacBookem by apple mohl mít nějaké eso v rukávu třeba bezdrátové propojení s displayem…

    No já bych uvítal aby 99% webů (Včetně LSA) se zobrazovaly správně na retině. Pak taky nějaký software (Třeba unity). Tak doufám že tohle zedání laťky rozhoupe i vývojáře.

    5K sa ani extra rozhoupavat nebude, to bude predpokladám taký medzikrok ako bolo 1440p – málo obsahu v tom rozlišení. Dám krk na to že napríklad filmy sa budú točiť v 4k a potom v 8k, pochybujem že tých filmov v natívnom 5k bude veľa, ak vôbec nejaký. Stejne ako sú filmy v fhd alebo 4k – ale nie 1440p.

    5k není pro video obsah… ale pro pc monitor… jde o to že mužeš stříhat 4k video a ještě ti zbyde prostor na nástroje. Silně pochybuju o 5k v jakekoliv televizi… to mi víc dává smysl to 8k na 150tce telce :-DDD. Kdyby imacu nechali 5k a natahli displej do okrajů tak by si toho nikdo nevšiml a byla by větší plocha… To by bylo mnohem lepší jak 8k na 27mičce.

    iMac je hlavně na práci pokud bude OS X optimalizovaný na rozlišení 8K stějně tak i Pages,Keynote,iMovie tak už to smysl dává protože se budete pohybovat hlavně v tom !:)

Vložte vlastní komentář

celý text