Zavřít reklamu

April
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Dnes je 1. dubna a to znamená, že byste si měli dávat pozor, kam si sedáte, všímat si všech podezřelých věcí a nevěřit nikomu a ničemu. Je totiž apríl a každý z vašeho okolí si z vás totiž může vystřelit a náramně se při tom pobavit. Co to ale zkusit z té druhé strany. Kdy jste si naposled z někoho na apríla vystřelili? Pokud to je už dávno a vy jste zapomněli všechny ty triky a srandičky, tak by vám mohla pomoci následující trojice aplikací, ve kterých naleznete několik rad a dokonce za vás mnohdy srandičku samy vytvoří.

1. Dude, your car!
V současné době jedna z nejoblíbenějších placených aplikací v iTunes App Store. Jde o jednoduchou, ale efektivní aplikaci, která vám pomůže pozměnit automobil na fotografii tak, aby vypadal jako, že hoří, nabouraný nebo s botičkou a mnoho dalšího. Jak aplikace vypadá v praxi se můžete podívat na videu níže. Ve videu se sice ukazují jen hořící auta, ale jak už bylo zmíněno, tak aplikace toho nabízí více.

2. April Fools Free
Aplikace, která vám pomůže s nachystáním dokonalého vtípku. Naleznete zde několik návodů a postupů, jak vše jednoduše provést. Na výběr je toho pomerně hodně od jednoduchých až po složitější aprílové vtípky. Postup je popsán je pouze v angličtině, avšak ta je jednoduchá a mnohdy vše pochopíte i jen z přiložených obrázků.

April 2
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

3. Ultrasound Pregnancy Prank
Aplikace spíše pro ženy. Vygeneruje vám snímek z ultrazvuku, kde je jasně vidět, že jste těhotná. Dokonale tak můžete vystrašit svého partnera, ovšem v některých případech i potěšit. Samozřejmě ji mohou využít i muži a to tak, že své přítelkyni/manželce pošlou snímek z ultrazvuku své „milenky“ s doplňujícími informacemi, jak se to vše vlastně stalo.

April 3
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější