Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Raději bych výkonnější grafiku, než takovouhle blbůstku, kterou za půl roku uvidíme u lepších notebooků konkurence. Některé notebooky HP podporují bezdotykové pohybové ovládání, není to stejně „revoluční“ jako tato funkce? :)

    Dobře napsána recenze. Já osobně jsem si byl Force Touch trackpad take vyzkoušet v Londýnském Apple Store. A souhlasím s autorem, ovšem na rozdíl od něj jsem měl onen Star-Trek pocit už u toho prvního kliknutí. Nabyl jsem totiž dojmu, že ani to první kliknutí není fyzické, ale funguje přesně tak, jak redaktor popisuje u force kliku. Díval jsem se na to z naprosté blízkosti a ten fyzický pohyb jsem tam opravdu neviděl a to ani u okrajů. Opravdu to vypadalo, že se Touch Trackpad ani nehne. S tím pocitem toho nevysvětlitelného zmačknutí, naprosto souhlasím. Je opravdu težké to popsat, ale je to tak.

    Teším sa až si to budem môct vzkúšať. Magic trackpad používam od jeho uvedenia.Vyzkúšal som niekolko notebookov s windows a  ten rozďiel je priepastný.

    Je vidět, že autor ne zrovna na 100% využíval trackpad.Jednak už se dávno nemusí používat klikání na cokoliv ani levým klikem(jen to zdržuje) a funguje to v celé ploše trackpadu stehně dobře a dokonce není dávno třeba klávesy Space. Vše se dá nastavit na trackpadu už dávno jen nyní si vyberem místo 3prstů například tlak. Přechod bude mnohem snažší než ze starého používání klávesy Space.Zoomování je dle mě přirozenější pomocí dvou prstů. Na hodinkách se to samozřejmě bude hodit více tlakem.

    Jeden překlep: k a věřím, že jsem právě objevil jeden z důvodů, proč si lidé budou kupvoat Apple Watch. Jinak super článek! :) sem zvědavý až vyzkouším naživo! :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.