Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Neviem si predstavit iPhone bez Home tlacitka. Ako sa budu zatvarat aplikacie? Myslim jednou rukou a nie tym gestom ako na iPade(kedze telefon ovladam narozdiel od tabletu jednou rukou).

    iPhone bez Home Button už nebude iPhone. A to isté aj pri iPade. To Home Button k tomu proste patrí. Ako, nebolo by to zlé, mať Touch ID po celom displeji, ale HB pod displejom musí zostať.

    Na to čekám už pěkně dlouho, HB je přežitek který iphonet zvětšuje, stejně se časem vychodí a ukončování aplikací a vstup do multitaskingu mechanickým tlačítkem už dneska není moc in. Šlo by to řešit sw nějakým gestem apod.. Dlouhou dobu na iphonu používám jb a activator, kde právě funkce homebuttonu nahradím gesty, neuveřitelně to zpřijemní používání telefonu. Motat dneska do zařízení která se ovládají skrze displej ještě mechanické tlačítko s pár funkcemi mi příjde tak nějak kostrbaté a věřím, že u applu by se ho rádi také zbavily. Konečně by iphone neměl okolo displeje tolik nevyužitého místa.

    Kengura: tak i diky tomu ze by se to tlacitko zmensilo na bok a touch id bylo na displeji by se do velikosti Iphone 5S vesel vetsi displej a nemusel by se kvuli tomu zvetsovat cely telefon

Vložte vlastní komentář

celý text