Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zdravim, dik za clanok, mna zaujal. Ten Galaxy Note 4 dodavaju s tymi hodinkami gratis? :D Mna prave najviac zaujima moznost pripojenia BT HF alebo (koli energii) aspon moznost pripojenia sluchatok (HF), potom by to uz nemuseli pocuvat vsetci a niektorym ludom by sa to perfektne hodilo (vratane mna), casto totiz clovek nepotrebuje mat so sebou smartfon. Akurat skoda, ze to nerobi Apple alebo podobna firma, kvalite Samsungu moc nedoverujem, ale mozno ma prekvapia a natru to vsetkym ostatnym. :) Good job!

  Celkom zaujímavý produkt. Aj keď má veľa ALE, Samsung je na dobrej ceste.

  Zmysel smart hodiniek vidím jedine v nahradení telefónu. Ak mám mať pri sebe telefón, načo sú mi hodinky? Vytiahnem telefón z vrecka a vybavím, čo treba. Ak kombinácia, tak jedine ako nejaký fitnes náramok na záznam udalostí v situáciách, keď nemám pri sebe telefón.

  Nutnosť denne nabíjať mi nevadí. Denne nabíjame aj telefóny. Len treba doriešiť nabíjací proces tak, aby bol čo najjednoduchší. A to ešte Samsung poriešené nemá.

  Nechápem, prečo tam nemohli dať repro ako majú telefóny – na náramok. Ak zazvoní telefón, chytím ho do ruky a priložím k uchu. V prípade hodiniek spravím polovičný pohyb. Nič nemusím chytať, len priložím ruku k uchu.

  Na SMS a pod. je najvhodnejšie diktovanie textu. Klávesnica len ako núdzovka.

  Chápem, že toto nebude nikto používať na pozeranie webu miesto tabletu alebo PC. Takže to ma netrápi.

  Verím, že o 2-3 roky bude na trhu veľmi použiteľný produkt, ktorý pre telefonovanie, SMS, komunikáciu, záznam udalostí a notifikácie nahradí telefón.

  iJa: no práveže nie, je to samostatne predávané za tuším 350€ alebo tak. Handsfree som neskúšal nakoľko doma nemám nič, s čím by som to mohol skúsiť

  peter.nr: no je pravda, že na to zatiaľ treba používať ten adaptér – ale prekvapilo ma, že tento adaptér slúži aj ako externá batéria a tak si ho môže užívateľ v prípade núdze pripojiť k hodinkám keď je niekde vonku

  Já se na hodinky od Apple těším, ale rozhodně bych nevzal na ruku mobilní telefon s páskem, jak to v současné době nabízí různé firmy. Hodinky jsou především šperk a v podstatě jediný šperk, který může chlap nosit. Pokud by moje švýcarské hodinky přestaly tikat, tak to asi ani nezjistím, protože na měření času je nepoužívám.
  Ani fit pásek od Microsoft mě nezajímá, takových je natrhu více než běžců, kteří by je potřebovali.
  Nejvíce se myšlence „užitečného, elektronického“ šperku přiblížil Intel, ale pořád to není ono.

Vložte vlastní komentář

celý text