Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  tak tak.presne dobry stylus chyba na ipade moc rad kreslim a pisem rozne poznamky a vyskusal som uz hodne stylusov ale na spen u samsungu sa ziaden nechyta..

  Hmm, co tak na novom MBAir pouzit touch ID ako power button s roznymi funkciami? Toto by sa mi dost pacilo, alebo aby cely touch pad fungoval ako touch ID?

  Přesně také doufám v display který rozpozná jak moc člověk talčí na stylus nebo na prst podobně jako je tomu prý u Apple Watch. A dále bych ještě uvítal lepší fotoaparát jak iSight tak facetime cameru jako u iPhonu 6plus s optickou stybilizací (iSight). Vím že fotit na iPad neni zrovna ideální záležitost ale lidé, kteří používají pouze tablet jako náhradu za smart phone (a takových lidí znám opravdu hodně) by to jistě uvítali protože současný fotoaparát na iPadu je tragický zejména v horších světelných oodmínkǎch sou výsledky kvuli šumu takřka nepoužitelné. A rozhodně by mohlo být zajímavé na iPad natáčet ve stejné kvalitě jako na iPhonu s OIS. Blesk klidně oželím i dkyž by se jistě někdy hodil ale to vyřesí i 3,5mm externí blesk. Další věc kterou bych uvítal je Retina HD display klidně se stejným rozlišením jako teď ale jak sem pochopil z reakcí novinářů kteří nové iPhony zkoušeli tak má i mnohem lepší barvy a pozorovací uhly. Dále by mohli přidat polarizační filtr po vzoru nových iPhonů ,aby bylo na světle aspoň něco vidět. Touch ID beru jako samozřejmost obzvlášť s Apple pay který bude apple jistě chtít protlačit všemi možnými prostředky. Možnost paltit iPadem sice není zrovna nejelegantnější ale pro lidi kteří nemají iPhone by to také mohla být zajímavá varianta (navíc bych řekl že mezi iPadem mini a iPhonem 6 plus zas takový rozdíl nebude). Dále bych uvítal větší RAM mám iPad 3. gen s 1Gb RAM a přepínání aplikacemi swipe gestem 5 prsty ze strany na stranu se mi opravdu laguje, ale nevím jastli je to starým hardwarem nebo čistě RAMkou. A myslím že pro náročnějši aplikace od auto desku a pod by to jistě využili (i zde by se display reagující na přítlak jistě hodil). To je asi vše. Každopádně si myslí že dřív nebo později apple tyt oinovace musí udělat jak kvuli knkurenci tak kvuli větším iPhonům kdy zejména u pluska pro mnoho uživatelů ztrácí význam iPad vlastnit (zejména pro uživatele iPadu mini).

  Pardon za předchozí komentǎŕ překlik jsem se jen jsem chtěl ještě připomenout prohlášení Tima Cooka, že iPady čeká hodně inovací tak se snad něco z z věcí které bych si přál potvrdí´. :)

  Mohl bych autora článku poprosit aby používání + dostupnost stylusu New Trent Arcadia více rozvedl, případně na něj udělal svůj článek.
  Předem děkuji – přesně něco takového potřebuji na psaní poznámek(cenu zkousnu pokud to bude na 100% funkční)
  Děkuji

  Osobne používam stylus od adonit Jot script a s aplikáckiu goodnotes som veľmi spokojný a nemám problem písať stýmto stylusom poznámky cez hodinu.

  Ano, pokud jde o zaznamenávání textu do iPadu měl by projít vývojem, který posune vše na vyšší úroveň.
  Používám iPad mini retina v práci už dva měsíce a představil bych si daleko více služeb.

  Myslím si že iPad v budoucnu bude více než iPad :-)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.