Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Děkuji za odpověď. Paráda, MW2 mám pod windowsama, ale MW3 bych klidně pořídil pro mac, stejně v OS X trávím čím dál více času a windows už je opravdu jen launcher pro hry.
    4ka asi opravdu nejlepší byla (je, nicméně scižný multiplayer mi vyhovuje a tak je zatím CoD jediná možná volba a i ty 4ky se po čase ohrajou.

    Koukám na telefonu do katalogu her, které mám na Steamu a vidím, že u CoD se mi zobrazuje jako platforma windows i mac, to potěší dvojnásob. Večer to dám stahovat a později podám report, jak hezky to šlape či nešlape na mém iHacku (i5 3570, gtx 660, 4gb ram).

    Tak doplňuji informace. Hra neběží vůbec :-). Bohužel se mi nezobrazí na steamu pod položkou MAC games. V obchodě se zobrazuje normálně – win + mac a mám u toho popisek tuto hru již vlastníte, ale nezobrazuje se mi v mé knihovně jako dostupná pro mac. Možná to je tím, že mám jen základ bez jakéhokoliv dlc.
    Malejkacer: ono bude záležet, který macbook air máš (Intel Iris graphics – neboli HD 5xxx). 11′ by v tomto případě mohl být výhodou, má nižší rozlišení displaye a tím pádem pro grafiku méně náročné. Nicméně otázka zůstává, jestli ti to poběží nějak rozumně.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.