Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nepamatuje si někdo přechod 3GS a iphone 4 … ty aplikace se tam zobrazovaly stejně velký néé jenom s horší grafikou. Tady bude sice displaj větší ale bude mít stejný poměr. Pokud to tak bude tak ty aplikace se roztáhnou ale budou mít horší grafiku

  Proč okraj? Holt se to roztáhne a dopočítá na pixely. Bude to mírně rozostřené, ale vzhledem k tomu, že se hustota pixelů nezmění (nebo zvýší) to podle mne nebude příliš patrné. A vývojáři jistě velmi brzy aplikace doupraví.

  Ideální by samozřejmě bylo násobně větší počet pixelů. Navíc – s touhle úhlopříčkou a s takovým rozlišením by tento displej nepatřil mezi něco bombastického a iPhone tak bude opět hardwarem pokulhávat za ostatními mobily.

  Na co se ale neskutečně těším je velká výdrž baterie, která nás stopro čeká! Větší tělo než iphone 5 a nižší rozlišení než konkurenční přístroje = hodně, ale hodně energie navíc.

  „iPhone tak bude opět hardwarem pokulhávat za ostatními mobily“ Jak pokulhavat? Ze nemaj nesmyslne vysoke rozliseni a nebude moct rict – hele mame vic pixelu jako samsung, takze je to lepsi?

  Vegasgeek,
  Musis vsak vziat v uvahu ze na 1920×1080 si mozes viac priblizit fotografie ktore si urobil (note 3) oproti iphonu 5s kdenemozem tak priblizit lebo iphone ma mensie rozlisenie

  A model 5.5″ bude mať zase iné rozlíšenie, že? To mi silne pripomína N rôznych rozlíšení zariadení s Androidom. Aká je to logika, aby mali všetky iPhony rovnaké dpi? Tešil som sa na väčší iPhone, ale nie s takýmto rozlíšením. Ak väčší displej, tak 1280×2272 pixelov. Inak ostanem pri mojom 4S.

  On je hlavně problém v tom že retina displaj ověnčený 330 DPI jako displaj který lidský oko už nedokáže rozlišit pixeli v tkvý taky od vzdálenosti od zařízení. Takže čím větší displaj tím se na něj budeme koukat víc zlbízka a ty pixeli uvidíme.

  Já jsem zastánce toho že takový FullHD by tomu vůbec neuškodilo.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější