Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  v 1. případě to je určitě výhoda ten multiUSE, telefon má každý asi svůj a tak nění třeba tato funkce, ale u tabletů (iPadu) je to něco jiného. Často vidím, že jeden tablet používá více lidí Př: rodinné sdílení, nebo by mohl být rozdělen uživatelsky na práci a 2. na osbní činost. Asi tak, osobně tento problém nemám, ale je to zajímavý využití.

  samsung a jeho agresivní kampan je už stara jako samsung sam, nekdo ji ma rad a nekdo ji nesnáší…i hodnocení techto reklam je na youtube 50/50…je to zpusob prezentace samsungu, a sem i rad že lidi co se jim libi takový druh zesmesnovaní ostaních kteří jsou lepší než oni patří k samsungu a ne k applu

  ve 3. případě (knižní klub) je trochu nesmyslný porovnávat věc, která prvotně slouží ke čtení knih s něčím co má využítí ve výcero oblastech jako práce zábava atd.

  Ja nechapem len jedno. To sa zakaznici Samsungu necitia trapne, ked vidia take reklamy? Mna by to urazilo, ak by take reklamy produkoval Apple.

  Na ty co tomu „nerozumí“ a chtějí jen tablet je to ideální chyták. Pro ty co už samsung vlastní je to příležitost zase si rýpnout. Samsungu to rozhodně neublíží spíš naopak. A stačilo by kdyby Apple ukázal jak je použitelný snimač otisků prstů, snímač očí a pohybu rukou. Jenže to se tato skupina lidí nikdy nedozví. Napadá mě přislovi: Líná huba holé neštěsti.

  Osobně si myslím, že profily nejsou záležitost od věci a dělání dvou věci najednou taky ne. V tomhle by se apple mohl zlepšit. Zbytek jsou shity..

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější