Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kazda informace ma svou cenu ;) stejne budou vzdycky korejci 2 kroky pozadu.. To uz kazdy vi ;) treba se nekdy dockame toho, ze Apple radsi koupi Samsung divizi telefonu a bude mit konecne lowendove shitphony :))

  Na druhou stranu myslím, že to je užitečné pro to, aby se Apple snažil co nejvíc. Doposud všichni výrobci vždy schválně něco do mobilů nedali. Až apple se začal snažit a poslední ipady to potvrzují. Tím mne třeba děsně krkala Nokia, která např. blokovala sdílení obrázků, aby je lidé kupovali od operátorů – monopolní dohoda. Hnus velebnosti, proto dopadli, jak dopadli. Samsung sice kopíruje, ale je top. A to jsem applista.

  rychlik:

  vsetci vyrobcovia sa malo snazia lebo vidia ze ludia aj tak kupuju
  svetelnost pri fotaku iphone 4 bola f2,8
  o rok vyslo 4S a svetelnost bola f2,4
  o rok vysiel iphone 5 a svetelnost bola f2,4
  teraz je 5s a svetelnost je f2,2
  == po dvoch rokoch je zmena mensia ako bola zmena pri prechode zo 4 na 4s

  tu vidno ze umelo brzdia svoje vlastne zariadenia, rovnako ako ked do novych ipadov nedali 8mpx isight z iphonu 4s alebo 5s, a uz 3. rok je rovnaky fotak v ipadoch…..

  uz je 2k video ci 4k a vyrobcovia ho aj tak nedavaju, kazdy rok su mobily o 1 mm tensie namiesto toho aby dnes dali flexibilne mobily s hrubkou 2 mm, ono je to vsetko len o peniazoch,

  iphone 4 mal grafiku vyrobenu v roku 2007, grafika na novych ipadoch je stara uz rok, a existuje aj lepsia pover vr g6640 ale tu si setria na dalsie generacie, a medzitym sa vyvinu nove grafiky a tak to ide dokola

  Amnarte, ano, mezi 4S a 5kou se nesnizila svetelnost, ale zato doslo k vyraznemu snizeni tloustky telefonu z 9,3mm na 7,6mm a spolecne s tim k vyraznemu snizeni tloustky cocky, takze posun ve svetelnosti byl vykoupeny sloustkou optiky a telefonu.

  Amnarte a nenapadlo tě taky, že například ta světelnost má svoje technologické limity ? Až budeš takovou světelnost požadovat u pořádných objektivů tak se nedoplatíš. Grafika se taky nevybírá jen podle výkonu ale i podle spotřeby, spolehlivosti a možnosti dodat požadované množství nehledě na využitelnost.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější