Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mňa osobne neskutočne nastal iOS 7 na iPade. Inštaloval som si 7.0.2 a inštalácia zamrzla čiže som stratil všetky aktuálne dáta. Ďakujem aspoň tomu ,že v iTunes som mal 7.0.3 čiže cez Recovery Móde som to znova nejako rozbehol. Ďalší FAIL bol ten ,že keď som konečne našiel zálohu z pred dvoch mesiacov a nahodil ju do iPadu tak ho znovu seklo na istom mieste. OK dal som si nahodiť poslednú zálohu zo 7čky a ten šrot zase seklo jedine čo môžem urobiť je začať používať „čistý“ iPad. Vážne pecka.

  * Komunikoval som aj s podporov v UK ,ale tí nemali ani potuchy o čo ide začali mi nakladať ,že zálohy treba robiť stále a vraj sa dá zrobiť obnova len z poslednej… Neviem čo bolo toto za amatéra.

  S:
  ani na iPhone 4, ani na iPad 3 jsem neměl problém s přechodem na iOS7 ani s následnými aktualizacemi.
  Navíc s iOS 7.0.3 mi přijde, že iPhone 4 běží minimálně stejně jako s iOS 6.

  Vtipné :-))
  jj, ale to platí o každém SmartPhone.
  Zásadou je naučit se správně používat. Umět si ho uděla „user friendly“. Všechno se dá, jen to chce použít mozek a méně lézt na facebook :-D .. ehm, teda radši ho vůbec nemít .. pro spoustu lidí je to ale nemožné … :-D

  kazdej si musi udelat priority sam,jestli je dulezitejsi v podobne situaci(a,ze se muze kdykili stat)mit telefon zaheslovanej a vlastne nemozny pouzit okamzite a nebo ochrana proti kradezi.Ja osobne nemam v telefonu zadna data,ktera by me pri ztrate mrzela a navic si zarizeni za 18k hlidam.Je fakt,ze na 3310(a i jinem,samozrejme)stacilo zmacknout libovolne cislo s dannou volbou a volas,ted musis prolizat nekolik podslozek a jeste odemykat :D

  @sonsamuelson Ja naopak bezpecnost dat v telefonu beru velmi vazne. Telefon je pro me druha kancelar a kdyby mel mit nekdo pristup k mym kontaktum, mailum, sms… tak to jsou velmi velke skody. Proto nepouzivam iPhone. iPad nemam na praci, ono to na nem ostatne stejne nejde a tak mi tam slaba bezpecnost netrha zily.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější