Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Po přečtení článku jsem dospěl k názoru, že právě App Nap je to, z čeho se mohu od včerejška zbláznit. Šíleně pomalé odezvy při přepnutí programů (duhové kolečko) a zpožděné sahání na disk. Musím říct, že po dlouhé řadě verzí systémů, je upgrade systému na 10.9 to, co bych podruhé neudělal. Když se připravoval Lion, byly testy kompatibility programů a seznamy toho, co nebude chodit. Teď nic takového nebylo a opravdu spousta věcí nechodí a okamžitě spadne. Např. Epson Scan, Quickeys. RapidWeaver crashuje a ničí data z pluginu Blocks. Musí se updatovat jeden plugin, který vyšel včera. Pak RW naskočí, ale data jsou už pryč. Musím říci, zatím běs.

    Tak mi se po přechodu na 10.9 zvedla výdrž baterie skoro o 2 hodiny. Při startu si os vezme polovinu paměti (8GB). A zajímavá věc, v aplikaci App Store se mi rozsypává obsah okna, občas tam mám jen hromadu kostiček. Jinde jsem na to ještě nenarazil.

    U čeho hodně jásám je lepší práce na dvou lcd. Tohle mi konečně vyhovuje.

    vsetci hlasia zlepsenie vydrze a mne sa vydrz baterie zo snow leoparda (7 a viac hodin) znizila na 4 a pol po prechode na ML, a teraz po prechode na mavericks je dokonca pri <50% jase a vypnutie iluminacii klavesnice s pdf na zalostnych 3 a pol hodinach a menej. nechapem.

    Tak já jsem vcelku spokojený až na to, že mi přestala myš reagovat na pravé tlačítko a nejde gesto , zvětšení poklepáním jedním prstem. Má někdo nějakou radu? :(

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.