Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No nechci do toho stourat,ale na zabezpecenych strankach,tj.ČSporitelna,KB,ČSOB si chrome nikdy nezapamatuje jmeno a heslo,respektive cislo a heslo a to mam ukladani zapnute.

  alfik223: Po kúpe Macu som začal používať Safari ,ale po troch dňoch ma tak vytočil ,že som prešiel späť na Chrome. Nedávno som dal Safari opäť šancu a ten prehliadač skapal minimálne 5x denne. Väčšiu shitovinu snaď Apple vypustiť ani nemohol. Pri Chrome mám záplaty/aktualizácie hneď.

  * Najviac ma nasral keď som súrne potreboval uploadnúť video, čakal som nejaké 4 hodiny kým sa to nahodí a Safari spadol cca. pri 96% uploadu (Nepamätám už presne).

  čo ja viem nemastne a neslane.. Ked už človek sa do mojho PC dostane, tak si môže keylogerom všetko pekne odychytit.. Strašenie firiem je podla mna uplna hlupost, kedze vo väčšine platby su chranene externou cipovou kartou, bez ktorej hacker môže vyskočiť akurát tak na vlastnikov dick :D

  s: tak to je divná skúsenosť, mne safari za tie roky ani nepamútám či vôbec spadol, dovolím si povedať, že je ďalej než ktorýkoľvek iný prehliadač na Mac, čo sa týka windowsu, tak tam je to opačne…

  Chrome mi od jisté doby nesmí ani na PC natož na Mac :)
  S: to asi nebude Safari ten problém…na PC je strašně pomalej start a takovej na ho…, tam ho nepoužiju, ale na Mac není důvod mít něco jiné+gesta=není nic lepšího a to co popisuješ též neznám.

  Explorer v posledních verzích je docele použitelný a většinou dostačuje. Rozhodně je použitelnější než zmiňované Safari na PC :)

  Používal jsem na windowsu explorer a pak jsem ze zvědavosti začal zkoušet jiné prohlížeče a vyhrálo to Safari kvůli své jednoduchosti a propojenosti se Safari na iPhonu (reading list a záložky).
  Teď mám Mac a jednoduchost je ještě hlubší (nejen díky gestům a zajížděcí liště), propojenost je taky mnohem větší (panely iCloudu, sdílení, …)

  JK: Tak ja naozaj neviem čo to malo znamenať. Prehliadač som schválne zresetoval a pri páde som mal otvorené možno 4 karty (Stále som mal ten počet podobný).

  Čo sa týka Chromu ten mi tuším nespadol ani raz a bežne tam mám otvorených 20-35 kariet (tabov) + zopár doplnkov.

  Internet Explorer nepovažujete za prohlížeč? Napadá mě dotaz, jestli jste naposledy viděli IE 5.1. Verze 10, pokud vím, vypadá docela konkurence-schopně. Tuším, že snad mají i developer tools. Jako pro OSX to není, synchronizaci Chrome to asi taky nemá a o počtu pluginů Firefoxu se tomu může zdát, ale snaží se hoši ušatí.

  Informácia o tom, že Chrome je tretí najpoužívanejší prehliadač je veľmi stará a už chybná. Aktuálne má Chrome väčšie zastúpenie ako IE+Firefox+Opera dohromady!

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější