Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  mna by zaujimalo kolko sa predalo iphonu 5c a kolko iphonu 5S lebo davat to cislo spolu ma nizku vypovednu hodnotu, nie je to potom presny udaj kedze ide o dva iphony

  určite bude medzi konečným súčtom výrazný rozdiel…A stavím sa že väčšie číslo bude na strane iphonu 5s, teda ak ľudia rozumovo vyberali

  Predal 9 milionov iPhonov alebo ma objednavky na 9 milionov iPhonov? Ak je pomer 3:1 v prospech 5S, tak predal nieco cez 2 miliony 5C a zvysnych vyse 6 milionov su predaje a objednavky na 5S. V obchodoch bolo celkovo okolo 50 tisic 5S a nikdy nepovedia, kolko mali v internetovom obchode.

  Ja som tipoval 7mil, toto cislo ma fakt prekvapilo. A tak premyslam, ako dlho to museli dopredu vyrabat, lebo take kapacity sa len tak zvladnut nedaju. Take cisla produkuju ostatni vacsi vyrobcovia (okrem samsungu) tak za kvartal, Nokia mozno za rok.
  Je aj jedno, kolko ktoreho iP sa predalo, zisk Apple je na 5c a 5s rovnaky.
  sonsamuelson – vo velkom to obchodnici kupit nemohli (mozno kseftari, aj to nie vsade), nakolko bol limit 2ks na osobu a Apple uvadza zariadenia fyzicky dodane koncovemu uzivatelovi (a uz zaplatene)

  sonsamuelson:

  myslím, že tohle je číslo na uživatele, protože při zahájení prodeje Apple obvykle nedovoluje koupí více než 2(?) kusů na osobu, z důvodů velké poptávky a malých zásob.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.