Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Osobně si nemyslím, že iPhone a iPad budou mít svojí konferenci na KONCI roku, protože nový iOS obvykle přichází s novým iOS zařízením. Dá se tedy předpokládat, že pokud Apple představí iOS7 teď v červnu (což je velmi pravděpodobné), tak iPhone a iPad představí v září (iPad možná ještě malinko později, o pár týdnů), jak tomu bylo minulý rok, prodej zahájí v říjnu.

  Pokud souslovím „na konci roku“ byl myšlen říjen, tak se omlouvám za zbytečný post a jdu se asi přeučit kalendář :)

  Marek Bednar: Vylepseny OS X asi nebude. Budou ho predstavovat az na podzim. Max udelaji nejake intro. Ive se soustredi na iOS.
  Siri CZ urcite nebude, ale mohla by umet vyhledavat objekty v CR (Restaurace, Kina apod.) Preci jen turistu je tu dost. Skoda ze nejde udelat nejaka jailbreakovana Siri, ktera by nahrazovala jazyky a zeme, kde jeste Applovska neni.
  Jinak na konferenci asi bude iOS, mapy, novy passbook a mozna neco k security (fingerprint)

  Designova stránka iOS7 není to od čeho bych si sliboval nějakou revoluci. Bude to tak jako tak příjemná změna. Otrava bude akorát to, že tu budeme muset několik měsíců číst pláč a hořekování nad tím jak byl starej iOS lepší a jak by se to za Jobse nestalo :D (někteří si hold asi nemůžou pomoct) Spíš doufám, že iOS7 přinese hlavně řadu nových funkcí a dožene trošku konkurenci. Netoužím po změnách tipu „multifunkční hard core lockscreen s 9999 funkcema :D ale hodně se mluvilo o vlastním applackem sportstrackeru a healthcentru atp., poladit kalendář a remindery, prostě nové věci. Snad nebude největší změnou twiter a vimeo :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější