Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    To byla rychlovka :D Stihl jsem to stahnout ale vubec to nefungovalo, ja pouzivam tohle jestli to nekdo zna : http://www.cydiahacks.com/passhack Je to jednoduchy, stahnete to do passbooku a v nem potom urcite co se ma odstranit, napr. kiosek, prejdete na url a kiosek se vam zacne jakoby instalovat, hodi to chybu, vy kliknete done, a smazete jako normalni aplikaci… Nikde neni schovana, proste tam neni, jde u kazde predinst. aplikace… Postupne nejdou obnovit, musite restartovat zarizeni a vsechno bude v puvodnim stavu :)

    Přesně ! Passhack jede furt ! Pohoda … Jedina věc kterou musim dát pryč je kiosek. Uplná blbost. Škoda, že nejde dát k ostatním apple blbostem do jedný složky.

    A k čemu mi je že si schovám jednu nebo dvě ikony? Kravina.
    IPlod: nezobecňuj to laskavě. Možná je to nlbina pro tebe ale pro jiné je to užitečné. Pro mě je blbina tahle zakázaná aplikace.

    Amnart: a co ti brání si ty ikony hodit do složky kterou nevyužíváš nebo si to dát na poslední obrazovku? V tomto připadě pouze kiosek který nejde hodit do složky. To mě víc teda leze na nervy listovaní několika obrazovek za sebou zvlášt když rovnám ikonky. To by měli vyřešit už taky jinak.

Vložte vlastní komentář

celý text