Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Na iPad2 jsem zkoušel 3 obaly až jsem skončil pravě u Pura stejné konstrukce. Chrání spolehlivě a s magnetem nemám problém. Co mi vadi je pouze dvoudílná vrchní strana a držák vytvářený zasunutím do toho poutka. Pokud by byla stejná konstrukce jen vršek jako u smart coveru byl bych nadšen.

    Zdravím, tento obal mám na iPadu 2 i na 3. Dal jsem do obalů spoustu peněz a tento mi vychází jako nejlepší (samozřejmě je tu malinko nespokojenost s „poutkem“, jak ho trefně nazval Michal). Častým používáním „ztratí“ tuhost. Ale suveréně nejlepší obal (co do tenkosti, zajištění při otevření a celkové ochrany iPadu) je obal značky: „stm“. Bohužel u nás nedostupný (koupený ve Státech). Vložil bych foto, kdyby to bylo možné…

    No poviem Vam, ze zohnat smart cover od apple vo Svajciarsku je malickost. Vsade ich maju stovky.
    A pred par dnami sa zacali predavat moely od Belkinu a Griffinu, ktore mi pridu zaujimavejsie ako toto.

    Pripájam sa k Ivanovi vo Švajci o Apple produkty nie je nudza -napr.momentálne je v Mediamarkete akcia -20% snáď na všetko Apple— napr.na Ipad mini je v cene prepočte cca 270 euro (349CHF) 16 GB WIFI Nikde som však nevidel čakajúce zástupy kupujúcich.Švajčiari nepotrebujú žiadny „Black Friday“. Obchody su dostatočne zásobené a ihned s oficialnym datum predaja bolo všetkého dostatok…(Iphone 5,Macbook Pro Retina 13″… atď. Takže tak..Ale to je aj o inteligencii národa..

Vložte vlastní komentář

celý text