Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak já zkusil první autotrasu po Praze a navedlo mne to do zákazu v jednosměrce Pod Pekařkou z Jeremenkovy… na Praze 4. Myslel jsem si, že to mají vychytanější.

  Hans – mapy NAVTEQ boli a su v strednej a vychodnej europe na howno. Neraz ma chcelo GPS poslat na polnu cestu, jednosmerku a pod. TeleAtlas je ovela spolahlivejsi.

  Nevíte někdo jak schovat ten bílej pruh dole? A taky ty body zájmu v mapě vůbec nechci. Hrozně mě to irituje. Dál nechápu proč při zoomování nemůžu posouvat mapou. Takový maličkosti, ale dohání mě to k šílenství. Jinak kvalita podkladů dobrá.

  Použil som navigáciu v iOS 6 niekoľkokrát po prahe a raz do nemecka a vždy to bolo na 100%. Žiadny problém. Navigácia samotná je veľmi dobrá, naviguje presne, netreba sa ani pozerať na display. Podkladové data sú druhá vec, za to Apple až tak nemôže, nakúpil čo bolo k dispozícii.

  //Choze
  Tak to buď rád. V Praze jsem s Apple maps zkoušel navigovat minimálně na 4 místa a všechno to šlo jinam :/ Špatné adresy jsem reportoval a stále nic. Když jsem hlásil Googlu, že se mi nelíbí na StreetView moje služební auto, tak bylo do dvou dnů pryč…

  To jak jsou krásně graficky mapy vyvedené mě až tak nezajímá. Apple maps spotřebují nejméně z mého datového FUP!!! Doufám že zlepšení neuvidí v grafice ala google, ale zapojí věrnou komunitu do zlepšování map a traficu stylem Waze!!!Uživatelé před Vámi mohou označit dopravní zácpu, nehodu, atd… To je to co potřebujeme. Sociální map obou síť a ne krásné fotoobrázky. Tečka

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.