Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No je to užitečné, ale takové nedodělané – na což jsem si v poslední době u Apple zvykl. Nechápu, proč pro tuto funkci je nutný mít ZAMKNUTÝ TELEFON – viz. screenshot 2. Když jsem při školení dočasně zapnul NERUŠIT OD VŠECH a odemkl telefon pro listování v kontaktech, začalo to normálně zvonit. Prostě Mady by Apple2012…

  To Jan69: tak sem to zkusil zavolat na svůj druhy mobil a přesně jak píšeš, zašel sem do sms a zacelo to zvonit. Divne… Tak ze to bude fungovat jen vtedy když jdeš spát nebo kdyz toho mobilu nedotknes (unlock screen) Tak ze přes den lepe použit stare zname tlačítko na boku…

  Jan69, Dimitrij: funkci jste nepochopili. Nerušit znamená, že v telefonu zapnu klidový režim. Pokud jej pak použiji (typicky před spaním), znamená to, že mě telefon vyrušit může. Pokud bych si to nepřál, použiju HW tlačítko mute. Mně to smysl dává.

  Presne. Fce Nerusit je tu spis k tomu kdyz jdete spat a z nejakeho duvodu nepouzijete/nepouzivate fci airplane. Typicky pokud chcete zustat na prijmu pro sve nejblizsi. Zde tomma svoji ulohu. Tech vyuziti je cela rada, ale rozhodne to nenahrazuje tichej profil.
  Je potreba to vyzkouset.

  Jirka: já si myslím ze jsme tou funkce pochopili. Nerušit znamená nerušit, kdyz zaskrtnete přijímat hovor od „Nokoho“ to znamená ze od nikoho a opravdu sem skousel na vsechne sposoby tak to fakt funguje! Jen ze, příklad : jsem v kině nebo na narade, chci se podivat do kalendáře a kdyz v ten to moment mi někdo zazvoní tak to fakt zvoní! Proč ta funkce funguji kdyz tel. „spí“ ale nefunguje kdyz otevru screen?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.