Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Tak nevím. O verzi iTunes 10.6.3 to říká, že je aktuální. Kromě toho, dnes od rána, pokud dáte Aktualizace softwaru, objevíse po chvíli hláška: Operaci nelze dokončit. (NSURLEErrorDomain chyba -1100.) Někde udělali soudruzi chybu.

    Mnohá CD mám v iTunes uložená v bezztrátovém kodeku Apple lossless (alac), což je skvělé pro iPod Classic, ale problém pro iPhone, kde bojuju o každý kousek místa. Pro synchronizaci obsahují iTunes funkci „snížit kvalitu (tedy i velikost) komprimovaných souborů“, ale postrádám funkci, aby iTunes při synchronizaci komprimoval jen alba v lossless formátu. Nevíte, zda něco takového budou nové iTunes umět?

    No, už to mají dlouho přetížené, na to že jen iTunes. Možná to bude něco víc, bo jinde si stěžovali i na poštu iCloudu. Nevím poštu nepoužívám.

    Doufám, že to bude alespoň lépe pracovat s iTunes Match. Mám v CZ Cloudu 1100 alb a když se přepnu na U.S. účet a zpet na CZ, tak se načítají nesmyslně dlouho znovu všechny covery, které by snad mohly být někde v cache na disku. Stejný problém u Apple TV! A to mám internet hodně rychlý.

    Tohle má být revoluční upgrade iTunes? Kdyby radši zapracovali na rychlosti a použitelnosti na Win. To by byla aspoň evoluce – z doby kamenné do současnosti.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.