Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No nebudu vám lhát, ale mě se design této značky ale vůbec nelíbí … (třeba oproti Philips) ale myslím, že apple chce spíše využít jejich továrny jejich technologie …atd (prostě celý jejich koloběh) a pak si to apple udělá hezky po svém … dá nový design a ještě přidá technologie … a pak to teprve bude bomba … :D

  Abych pravdu řekl, když se zpětně zamýšlím nad záměrem vlastní Apple TV, dává mi tento záměr jasný smysl. A nikdo jiný, než Loewe skutečně nepadá v úvahu. Nikdo jiný nemůže nabídnout tak špičkový kus HW, jako Loewe. Pochopitelně se předpokládá, že Applu jde o převzetí technologií a zkušeností této špičkové firmy v oblasti TV techniky. Design si určitě udělá po svém. PS: Zlí Jazykové, podle vzoru „mladí“ :-) Takže si to „voprafte“ :-)

  no podla mojho nazoru ich technologia moc vyspela nieje. Co sa tyka kontrastu alebo odozvy tak neviem co by odtial okrem ich luxusneho vzhladu zobral.Noja by som im 5000 eur urcite za znacku nedal..za 1300 su v predaji take TV,ze by clovek ani do prace nechcel chodit.Napr. Samsung,nemame ho radi :D ale TV maju zatial neprekonatelne.

  Mam jen malou otázku a vím že to sem nepatří ale: Kdybych vymyslel revoluční vynález (technologie a dizajn pro televize a display)
  jak to mám poslat Applu ? Kam ?
  Vím že na to jsou patenty ale i za patent se platí atd… je to koncept … Znáte někdo nějakou adresu … aby se to dostalo do ruky Třeba Jonathanu Ive ??? nebo Timu Cookovi ?

  PS: není to vtip !

  Zajímavý nápad … díky za radu …

  Ono to není až tak revoluční a ani to nejsou nové technologie, ale již známé technologie s novým použitím a je to konkrétně u televize.

  už více než půl roku mi to vrtalo v hlavě a před necelým měsícem jsem udělal koncept (přesný nákres na papír) jak by ta televize měla vypadat (já vím že toho je internet plný, ale jsou to jen obyčejné koncepty … ale ten můj se liší úplně od všech …. je prostě ,,perfektní“ )

  Zcela úplně se to liší od ostatních televizí, od jejích tvarů a použití …

  A já hledám třeba e-mail kam bych jim to poslal (a pravda … nemůsí to být hned cookovi)

  Předem díky za odpovědi :)

  Tak design maj luxusní ale kvůli tomu to asi nechtějí ten umí u Applu sami. Kvůli technologiím by byla lepší asi firma Pioneer. Loewe byli spičkový ještě v éře klasických TV dnes je to spíše o designu a kvalitě. Obrazově seženete stejné i levněji. Nemyslim si že by tato značka byla silnější než Apple ani při představeni TV. O čem bude každý chtít vědět o nové Loewe TV nebo o Apple TV?

  Tak to vypadá na kachnu. Loewe to dementoval, že by o tom vůbec kdy přemýšlel, nechat se koupit Applem. K otázce kontaktu na Apple kvůli jakési revoluční televizi :-) Pokud nedokážeš najít potřebné kontakty na internetu za 60 sec., tak se raději do žádného „podnikání“ nepouštěj. http://www.apple.com/contact/ Úspěch se rodí z drzosti a odhodlání. Prostě musíš zvednout telefon a zavolat přímo Ivemu, nebo Cookovi, jak to dělával kdysi Jobs, když byl ještě „nikým“. Zasílatelů pitomostí je na planetě Zemi někonečně mnoho. Ale jen pár z nich je ochotno vzít za kliku těch nejdůležitějších dveří na světě.

  pro Imac: sem jsem se dostal taky … ale nevím co z toho a pač mi dělá angličtina tak trochu problém tak nevím které číslo , který e-mail… já nechci poradnu, nechci zákaznické info …. já spíš myslel jestli nemaj něco kam se posílaj připomínky nebo návrhy jak zlepšit produkty …

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.