Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    To bych celkem očekával, vzhledem k tomu, kolik nenávistných komentářů se o Apple objevuje na různých diskuzích, leč vzorek tisícovky respondentů se mi zdá hodně nízký….

    Timi, vzorek tisíce respondentů není nízký. Z podstaty využité metodologie je to vzorek dostatečný, klíčovější vždy je, jak je tato skupina vybírána. Ale samozřejmě, jakýkoliv výzkum veřejného mínění pracuje s určitou statistickou odchylkou.

    Timi a preco myslíš že sú tie nenávistne komentáre? Bez vankúše sa ani lístok nepohne v niečom to musí byť… A myslím si že Apple by v Európe skončil ďaleko nižšie ako v USA keďže amici sú hrdý na svoj Apple a aha ako skončili doma

    Ladislave, buď chcete číst analýzy, které má v ČR pouze LsA a v nich pravdu, byť se nám nelíbí, nebo dejme pak veškerou nezávislost stranou a přinášejme jen dobré zprávy. Na Romana směřujte dotaz proč se rozhodl chtít tyto druhy analýz :-) P. S. Další moje analýza už bude jen o Applu.

    Espio, určitě v tom něco je, akorát to moc nechápu. Dokud jsem nezačal číst diskuze, vůbec by mě nenapadlo, že se vedou takové „bitvy“ Apple vs Windows a další. Já používám Mac přes 20let pracovně a zároveň stejnou dobu PC s Win. Předtím Atari. Je fakt, že jsme se vytahovali, kdo má lepší zvuk, ST, XL….. ale ta dnešní nevraživost?

Vložte vlastní komentář

celý text