Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  klasický vývoj po představení produktu jdou akcie dolů všichni mrmlají co tam chybí pak den prodeje fronta kilometr vyprodané nestíháme vyrábět a všichni spokojení

  Já osobně moc spokojený nejsem. Nová verze iOS je sice dobrá – podle mě jsou vestavěné aplikace rychlejší, ale přesto nejsem spokojený. Safari stále padá na phpbb, stále nevyšla nová verze iWork aplikací, která by přinesla něco nového, než jen retinu. Apple ani neřekl, kolik to bude mít ram ani frekvenci procesoru. Keynote byl víceméně nudný. Čekal bych větší zaměření na business prostředí, než na hry.. Steve se, bohužel, musí v hrobě obracet.
  Ohledně iPhoto a iMovie – jednoduše nevím. Asi nemá cenu si to kupovat. Počkám na nějaké recenze, ale nic světoborného.
  Apple mě bohužel zklamal :( Mám celkem čerstvě iPad 2 a nevidím moc důvodů přesedlat. Retina je sice asi lepší, ale jen kvůli ní nepřesedlám. Škoda.

  @Lukáš Valenta – K čemu má normální uživatel řečit frekvenci procesoru a velikost paměti? Zvlášť když uvádět frekvenci je k porovnání s androidími tablety hloupost. iOS je skvěle vyladěný na jediný hardware, má vlastní způsob multitaskingu. Parametry paměti a frekvence procesoru by kupce jen mátly. Pro spokojeného zákazníka je prostě důležité, že to „just works“ a má to „amazing“ displej, je to „faster“ a baterie vydrží stejně. Čekám, že prodeje budou ohromující, hodně lidí, co má iPad 1 upgraduje a ti co čekali do teď, si stoupnou do fronty. A zaměření na business? To je hlavně o aplikacích.

  Já třeba sleduji zatížení RAM. A musím říci, že by se hodilo více ram, protože je to při využívání všech aplikací plně využito – a apliakce se vypínají (např. něco píšu v office, nebo nějakou zprávu – skype, qip, přepnu se, něco dělám. A zpráva se smaže. A to jen, když dělám s více aplikacemi, je to tedy nedostatek ram. Když je ram uvolněná, tak to nedělá.
  A sleduji také zatížení procesoru. Jsou to zkrátka věci, které mě jakožto uživatele zajímají, protože i iPad se při hodně spuštěných aplikací někdy zpomalí při některých věcech. Proto :) Ale máte pravdu ohledně příapdných kupců, kteří by kvůli tomu mohli přejít na bullshit androidy. To je zase jiná věc, nenapadlo mě se na to takto podívat.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější