Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Yeah.. je tam toho půlka s bídou neb slováci jsou cca o 30 let pozadu tak aby vše pochopili.:)..

  Ber to jako srandu a narážku na vtip který se šíří v ramci konce světa a relativním rolnictvím slováků v určitých oblastech. :)

  Čobolstán jim začíná být malej, tak migrujou po celym světě (hlavně k nám)…nejvíc mě dostala hláška, že československo vzniklo díky Štefánikovi :)…jj…holt ten jejich patriotismus se nezapře, teda až na to, že 1/3 čobyvatel podporuje ekonomiku jiného státu :)
  Ale jak píše už Domokun, ber to jako srandu :)

  Boris, nic si z toho nerob. Oni maju Cimrmana a to hovori za vsetko. Samozrejme sa nedokazeme zviditelnit vo svete tym, ze podpalujeme na dovolenkach lesy z plynovych varicov, nemusi nas nikto zachranovat z oblasti, kde je vstup zakazany a samozrejme dalsich podobnych jedinecnych kuskov, ktore sme sa este nenaucili :-)
  A ako hovori Domokun, berte to ako srandu :-)

  Stehan má pravdu, máme Cimrmana a chce to již určitou formu kulturní vyspělosti, aby člověk daný humor pochopil…ne že bych výskyt tohoto stupně kulturní vyspělosti předpokládal na východ od Brna.
  Jet na „dovolenku“ si taky žádá víc než mít holou prdel, kadit do suchýho hajzlu a brát sociální dávky a nadávat na to, že „Čehúni“ všechno ukradli, naštěstí Vám zapomněli ukrást onu zmiňovanou národní pýchu, takový to bejt hrdej i na tu holou prdel, když už nic jinýho není a hlavně bejt přesvědčenej, že ta malá bezvýznamná země, o který 98% světa sotva ví, kde leží, je rozhodujícím hybatelem světových dějin….takže se neboj nic, „kusky, ktore jste sa esta nenaucili“ pochopíte za těch 30 let, o který jste pozadu. Ale ako hovori Domokun, berte to jako srandu ;-)

  Doktr, verim ze za 30 let nebudeme podpalovat cely svet. a s tymi dovolenkami som to nepochopil, to si si pomylil zase ty trochu na zapad od Brna. A Cimrmana pocuvam uz dlhe roky, len si patrne nepochopil, preco som to spomenul. No nic, snad za 30 rokov.. :-)

  NO nevím díky vládě asi máme v majetku hovišo ale tetka každoročně odjíždí od nás s narvaným autem věcí které na slovensku chtě nechtě stojí dráž.. a když říkám narvaným tak to tak i myslím…

  To je v pohode my se zenou zijeme v Bratislave a kdyz jsme byli na tri dny v PRaze tak jsme zjistili ze nakup (jidlo) co tady udelas za 20€ tak v centru Prahy v Bille vyjde na 8-10€ Hlavne tady nejsou rozdili, tady si koupis juice Tesco za 0,89€ a juice Phanner nebo Happy Day za 1,10€. Tady proste neni jak v Cr ze kdyz chces tak koupis juice pod brandem Tesco za 10-15Kc, tady stoji 25 Tesco juice a 28-30 Pfaner co v CR stoji 50Kc

  Ja osobně juice piju 2x do roka v restauraci…
  Dobý čaj je 100x lepší než kupa éček z 10ti kostkami cukru.. v bedně.. mimoto v tescu jsem kupoval kdesi u nových zámkl a tesco materiál stál s lehce vyšší cenou to samé co u nás… brand v čr/sk/pl je identický.. změny jsou až v německu.. ale to je už jiné kafe…

Vložte vlastní komentář

celý text