Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Vrtulnicek vlastnim a plne souhlasim s recenzi. Provedeni je fakt precizni a i po mnoha padech, srazkach se zdi a ruznych vylomeninach je vrtulnik proste vporadku :) Byl jsem az prekvapen jak stabilni tato hracka je. Jen poznamka k tomu nabijeni, nevim jak vam Romane ale mne vrtulnicek signalizuje nabiti tim ze zhasne svetylko na USB kabelu, ktere tam sviti cervene. Za tu cenu je to vytecna hracka :) muzu jen doporucit ;)

  Jardo: všechny tyto vrtulníky jsou dělané jako indoor. Důvod je jednoduchý. Samotný stroj váží pár gramů. Takže když bude bezvětří, jsi v poho. Dál už to bude jen a jen těžší.

  Helo TC mám,s recenzí v zásadě souhlasím až na to,že vrtulníček není zase až tak odolný jak se zdá.Hned první den po pár vzletech,kdy jsem ještě pořádně nevěděl „jak na to“ mi vrtulník tvrdě přistál asi z 2,5m výšky a neobešlo se to bez následků.Praskl mi plastový držák motorku zadního rotoru a motorek i s držákem odpadl z kovové trubičky.Nu což,závadu jsem odstranil za použití dvousložkového lepidla a druhý den jsem zkusil lítání znovu.
  Bohužel let ani tentokrát nedopadl dobře. Asi po třech vzletech jsem měl opět tvrdší přistání po nárazu do nábytku.Tentokrát vypadl onen motorek zadního rotoru z držáku tak silně,že se z něj vytrhl jeden z jeho napájecích drátků.Po rozebrání motorku jsem zjistil,že tohle už bohužel opravit nepůjde.Takže pokud můžu doporučit,tak ten zadní motorek hned po vybalení z krabice přilepte nějakým dobrým lepidlem k tomu plastovému držáku a ten plastový držák zase k té kovové trubičce,aby jste z vrtulníku neměli jen ozdobu na stůl za 1100 kč jako já po dvou dnech používání.Kdyby se dal motorek koupit,tak jej vyměním a lítám dál,ale zatím jsem ho na netu nikde nenašel…

  Také jsem neodolal a vrtulníček si koupil. Musím říct, že je opravdu bytelný, ale při pádu z větší výšky na dlažbu na podvozek (lyžiny), vrtulníček došel k újmě v podobě prasklé jedné strany upevnění podvozku. Zapátral jsem na netu a zjistil jsem, že tento model je až na barevné ztvárnění totožný hned s několika vrtulníčky (Syma S107, Swift Trex 100, Rexík 700, Trex 700 Swift), na které jsou snad všechny náhradní díly. I o komentář výše zmíněný zadní ocas s motorkem. Zde je odkaz na e-shop, kde se dají tyto díly objednat: http://www.kup-rc-modely.cz/produkty/nd-syma-s107-a-s929-swift/?IdProductDir=401&Lang=1
  nebo zde: http://www.rc-rcmodely.cz/rcmodely/eshop/7-1-Nahradni-dily-vrtulniky/96-2-Trex-700-Swift-S-929

  Ahojte Tiez som si vyrtulnicek zakupil a bol som par dni spokojny, ale potom sa mi pri jednom pade zlomil gyroskop a odvtedy som dolietal :(
  Neviete kde by som vedel novy gyroskop zakupit? (vyrobca Slovensko nepodporuje a na iSeede mlcia i ked som ich mailom oslovil :( )

  Ahoj, koupil jsem si tento vrtulníček, ale nevím, když ho chci nabít, zda musí být vrtulník zapnutý.. když je při nabíjení zapnutý, svítí kontrolka na USBčku.. Díky!

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.