Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nejdříve jsem používal FF, zejména kvůli synchronizaci záložek přes Xmarks. Později dostal FF Sync přímo do výbavy a já ho nasadil v práci na W7, doma na Mac SL a v iPhone iCab. S příchodem Lionu jsem začal mít s FF problémy a rychlost se Safari se nedala srovnat. Na Lionovi jsem tedy přešel na Safari, na iPhone také opět kvůli vyšší rychlosti a teď už čekám jenom jestli budu moct využít synchronizaci záložek z iCloud a přejdu na Safari i ve W7.
  Tak tolik asi k FF ;)

  Jen takovy dotaz, zda jste to nejak testovali? Ja napr pouzivam chroma ale jak mam otevreno asi 30+ zalozek tak uz je to hodne znat na vykonu :P tak me zajimalo jestli na tom ff neni treba ted lepe :)

  to Radim
  to celkem souhlasim. Kdyz sem nedavno kupoval svagrove maca a ona tam ma uz LION ja stale starsi verzi:) tak musim rict ze safari v nem jede uplne luxusne.

  Už nějakou dobu jedu na Chromu, včera jsem se rozhodl dát Safari ještě jednou šanci a dnes jsem opět na Chromu. Třeba tyhle stránky se mi v Safari zobrazí bez fontu. Nebo běžně používám několik google účtů a Safari je neumí účině přepínat mezi sebou. Moc se mi líbí design… třeba fullscreen je vyřešený luxusně, ale bohužel je pro mě nepoužitelný.

Vložte vlastní komentář

celý text