Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  „MainMenu jsem si vybral kvůli jeho jednoduchosti a nabízeným funkcím, navíc je freeware, tudíž zdarma.“
  .
  .
  „Aplikaci MainMenu si můžete stáhnout v trial verzi, nebo zakoupit za 16,80 EUR zde.“
  :D

  Co to je za nesmysl, že je MainMenu „freeware, a tudíž zdarma“, když je pak na konci odstavce že je to jen trial verze a plná stojí 16,80 Eur? To si trochu protiřečí, ne?

  Velmi by som to s tym Repair Permission neprehanal. Moja skusenost je, ze cim viac som sa snazil Mac zrychlit, tym som mu robil horsie.
  Repair Permission nie je urceny na kazdotyzdenne pouzivanie. Pouziva sa po aktualizaciach systemu a aj to nie vzdy treba.
  Ja teraz pouzivam iba spominany Clean My Mac (ale aj to iba raz za 2-3 mesiace) a nepouzivam Safari. Skuske ho vypnut a nahradit Chrome. Uvidite rozdiel v celom systeme.

  Tyto „rady“ máte někdo nějak ověřeny? O kolik % se počítač zrychlí? Abych u toho ladění hodiny neseděl a pak se počítač zrychlil o 2 %. Za to mi to opravdu nestojí.

  No mě by třeba zajímalo, jak může počítač urychlit to, že budu mít méně ikon na ploše nebo v docku. To je asi otázka na nějakého programátora, ten by měl 100% vědět, zda-li to má nebo nemá nějaký vliv na běch OS.

  Já jsem přestal Maca vypínat a snažím se jen uspávat či hybernovat (Deep sleep) aby vždy po probuzení provedl vestavěné skripty na pročištění, ale i tak po cca měsíci je patrné zpomalení a musím jej restartovat ale to nabíhání je pak katastrofa (trvá asi minutu) někde jsem četl že stačí při startu držet shift a najet do SAFE MODE kde se samy vymažou cache paměti.

  Memu macbook pro trva strasne moc dlouho nez se uspi (zavru krit notebooku) a taky mu trva dlouho, nez nastartuje pri novem zapnuti (tzn., kdyz byl uplne vyply). Zkousel jsem ruzne veci, ale zatim nic nepomohlo, nevim co s tim.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.