Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Aj tak najlepší NIKE+ Sportband je iPhone 3GS :)

  Ahoj, prosím tě, můj 1. sportband se po sprchování zapařil a přestal fungovat. jak poznám, o jakou generaci se jedná? Díky. Předem díky za odpověď. :)

  Ahoj, mám iPhone 4 a chodím často běhat. Chtěl jsem si koupit ještě čidlo, ale neni pro mě výhodné používat iPhone na hudbu a sportband na měření hodnot? Dají se data zároveň posílat z čidla jak do iPhone, tak do náramku? Díky

  Ahoj, chtěla jsem ze zeptat co by bylo pro mě lepší, když chci při běhu poslouchat hudbu, jestli si koupit mp3 a náramek, nebo rovnou ten iPod? Co má jaký výhody? V zimě běhat nebudu, takže vytahování si iPodu z kapsy mě netrápí. Když budu mít iPod, bude mi to číst data do sluchátek, že?

  jojo, už to tady čtu :-D Teď ale přemýšlím jestli si koupit nano 5. nebo 6… 6. se mě libí víc, ale při běhu taky přepínám hudbu, takže asi 5ku…A funguje tam to, že mi to bude číst výsledky, gratulace a nějaký ty powersongy? :-D

  :-D Nooo…mě je teprv 17 a začala jsem loni na jaře, takže zatím těch možná 6 měsíců (v zimě mě ven nikdo nedostane):-D Je to asi jediná věc, která mě i po tak dlouhé době baví a chtěla bych v tom pokračovat a ze strachu z toho, že mě to stejně bavit přestane, bych si chtěla koupit ty Nike věci, abych měla takovou motivaci, kdyby náhodou :-D.

  Ještě bych teda měla jednu otázku, jestli můžu otravovat :-D Koukám na netu po těch iPodech a nemůžu si vybrat. Líbí se mi ten nano 6, má nějaký tlačítka zboku nebo nahoře? Protože na to přepínání písniček by to uplně stačilo. Kdyby neměl, tak jsem si chtěla vzít nano 5, ale ten je zas „strašně“ velkej a to bych rovnou na té ruce mohla nosit svůj mobil. Existuje teda nějakej s displejem a menší než nano 5? Našla jsem třeba trojku, ale to je taky dost velký…

  Ahoj, mám problém. Náramek mi přidává vcelku dost metrů. Takže musím skončit běh a započít další, případně to celé zopakovat a pak mi už měří správně. Fakt to nějak nechápu.
  Už jsem ho i zkalibroval na známé tříkilometrové trase.
  Měl někdo podobný problém?

  Takže aby náramek fungoval jako hodinky, musím na sobě mít boty s čipem, nebo si můžu vzít jakékoliv a jenom zapnout náramek a ten bude ukazovat pouze čas…?

  dík

  Ahoj mám dost velký problém. Už dva týdny používám Nike+ Sportband bez problému, ale včera jsem šla běhat a když jsem skončila zapojila USB do počítače všechno se mi načetlo až na internetovou stránku, kde ta trať není vůbec. Už jsem zkoušela celé to odinstalovat a podobně, nic mi nepomáhá. Máte s tí někdo podobnou zkušenost ? A když ano co s tím ?
  Děkuji

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější