Zavřít reklamu

Vytvořené odpovědi

 • Odpověď: Sekání iphone #42289

  Ahoj, dnes při vyřizování emailů v originálním emailovém klientu na iPhone X, iOS 13.5 se mi začne na chvíli sekat prostředí iOS, ale za pár sekund je vše zase plynulé. Zkoušel jsem už restartovat, vyčistit RAM paměť, ale zatím nic nepomáhá. Myslím si, že je to chyba iOS 13.5, před tím se mi to nikdy nestalo. Nemáte někdo nápad co to může být? Sice mám Xko přes dva roky, ale myslím si, že výkonově pořád v pohodě stačí. Přikládám odkaz na mé video na youtube. https://youtu.be/CWbSvV5Vv1M

  Odpověď: Catalina problem s pripojenim Wifi #25173

  Ahoj, já pozoruji to stejné, stává se, že ikona svítí, že jsem připojený, ale web načítá abnormálně dlouho. Navíc se mi stává, že se MacBook odpojí od netu a musím se sám připojit. Dokonce jsem pořídil i nový router a v podstatě žádná změna.

  Odpověď: DWG na Macbook #11981

  Ahoj, take jsem to řešil asi dva týdny zpět a pro mé potřeby nyní požívám online prohlížeč Autodesk Viewer, kde se zdarma zaregistruji a pak jen nahrávám projekty, které chci prohlížet (ty tam budu mít uložené jako v cloudu). Navíc je v češtině. V záloze mám ještě ZWCAD Viewer přímo v Macbooku, ten je nenáročný a jednoduchý. Podotýkám, že potřebuji jen prohlížeč pro měření a čtení kót, žádné výkresy neupravuji.

  Odpověď: apple watch oznameni #11988

  Zkoušel jsem jen restartovat watch i iphone a nic. Ale je pravda, že mi sms chodí, jen různé info sms, např. heslo dvoufaktorového ověření, nebo Alza mi na watch nechodí a na iphonu se projeví jen na displeji, žádné upozornění. Zlobí to cca poslední dva týdny.

  Odpověď: apple watch oznameni #11985

  Podobné se děje dnes mě, jen s SMS, na hodinkách žádná necinkne, i když je mám pořád na ruce, ale pak ji vidím na telefonu, jen opožděně, až se podívám na telefon.

  Odpověď: MacBook Air 2018 vs. MacBook 2017 pro 13,3" #11437

  Když jsem byl včera v iWantu, tak jsem porovnával Pro i Air a fakt nvm který. Spíš jsem se přikláněl k Pro ale pak jsem vyzkoušel iPad Pro s Apple pencil 2 a Folio keyboard. To je taky super. Výkresy jdou číst i měřit, Pdf v klidu, web taky. Ale trochu mínus beru že nemůžu připojit USB klíčenku, na to mi prodejce řekl že mohu přez Hub, na webu jsem někde četl že USB C je v iPadu Pro mírně osekané. Takže místo dvou mám nyní tři kandidáty.

  Odpověď: MacBook Air 2018 vs. MacBook 2017 pro 13,3" #11434

  Já se také rozhoduji mezi Pro 2017 a Air 2018. Budu ho používat v práci a doma. Prohlížení dwg souborů (asi 10 záložek), měření, otevřeno cca 10 záložek pdf souborů. Připojená Magic Keyboard a Magic Mouse. Popř kdy asi bude představený nový Pro?