Zavřít reklamu
  • Mail mac OS, IOS, Ipad OS #52850

    Zdravím,
    dá se někde v nativním mailu nastavit, aby po kliknutí na email se neoznačoval jako přečtený?

    Vím, že se dá email označit jako přečtený, ale rád bych volil opačnou variantu.

    Denně mi přijdou desítky emailu a potřebuji a rád si je jen "proklikám" abych věděl, který je prioritní, ale u každého druhého musím myslet na to, že si ho musím označit jako přečtený.

    Problém je v tom, že když zapomenu mail označit jako je přečtený tak mi vypadne a už se na něj nikdy nepodívám.

    Bohužel zvyk z thunderbirdu.

    Děkuji za info, zda to vůbec lze.
    Pěkný den

    Mail mac OS, IOS, Ipad OS #52851

    Nuz, neviem, ci sa da nastavit, aby sa neoznacovali maily ako precitane, ale kazdopadne, ked na iOS potiahnes na maili prstom do lava, vies ho oznacit ako neprecitani… verim, ze aj v macos je nejaka takato moznost, ale teraz si na nu spomenut neviem… snad som apson teosku pomohol

    Mail mac OS, IOS, Ipad OS #52857

    Ano to vím,

    jen se mi stává, že jsem na mailu na telefonu, do toho mi někdo zavolá a já si ho zpětně neoznačím jako nepřečtený.

    A klikat na maily a rovnou je potahovat prstem a označovat jako nepřečtený se mi nelíbí 😀

    No bohužel se musím smířit s tím, že nebudu používat nativní aplikaci od applu.

    Děkuji za přízpěvek.

    Mail mac OS, IOS, Ipad OS #52860

    Neviem či tomu dobre chápem… Ale potomsa dá nastaviť v maily počet zobrazených riadkov. Potom teoreticky netreba klikať na mail. Chápem dobre?

Odpověď na: Mail mac OS, IOS, Ipad OS

celý text

.