Zavřít reklamu
  • Aky je Vas nazor na obsah a kvalitu tohoto Webu? #52506

    Aky je Vas nazor na kvalitu tohoto Webu?

    Aky je Vas nazor na obsah a kvalitu tohoto Webu? #52507

    JE TO TRAGEDIA CO SA STALO S TOUTO STRANKOU.

    Aky je Vas nazor na obsah a kvalitu tohoto Webu? #52509

    Za redaktory nemohu mluvit, ale některé články by tady být nemusely. Na druhou stranu, to by tady bylo článků méně.

    Po technické stránce komunikuji pravidelně s adminem, tudíž to se řeší operativně a promtně 🙂

    Celkově obsah / kvalita webu o Apple produktech (dle mého názoru) upadá s kvalitou Apple produktů, respektive je v přímé úměrě s HW a SW vydaných Applem

    Aky je Vas nazor na obsah a kvalitu tohoto Webu? #52512

    Tak upřímně sem chodím rád, většinou jsou články zajímavé a vždy najdu něco co si rád přečtu. Trochu mi vadí, že se sézóní články opakují každý rok, nebo jsou čláky zbytečně dlouhé ( už jsem se naučil přeskakovat první odstavec) tam je to vždy jen hromada slov oničem.
    Jen si vždy říkám proč jsou tu často dost arogantní komentáře ( teď neřeším hatery Apple vs. android)
    Ale kolikrát se až divím, jak jsou sami redaktoři arogantní, když si někdo dovolí něco napsat. Párkrát jsem teď zaznamenal komentář přímo pana majitele, ve smyslu
    " Tak sem nelezte"
    Chápu že to nějdy otráví, když se snažíte něco napsat a ostatní jen rejpou, ale třeba když budete ke čtenářům milejší, třeba oni budou také. 😉
    Já vím........ blbost, ale přecijen pane Zavřel, bez nás byste to tady zachvíli zavřel.
    Slibuju, že se snažím začínám nejdřív usebe.
    Ať se daří, já sem fakt vždy rád nakouknu.

    Aky je Vas nazor na obsah a kvalitu tohoto Webu? #52514

    Bady píše:
    Tak upřímně sem chodím rád, většinou jsou články zajímavé a vždy najdu něco co si rád přečtu. Trochu mi vadí, že se sézóní články opakují každý rok, nebo jsou čláky zbytečně dlouhé ( už jsem se naučil přeskakovat první odstavec) tam je to vždy jen hromada slov oničem.

    Jen si vždy říkám proč jsou tu často dost arogantní komentáře ( teď neřeším hatery Apple vs. android)

    Ale kolikrát se až divím, jak jsou sami redaktoři arogantní, když si někdo dovolí něco napsat. Párkrát jsem teď zaznamenal komentář přímo pana majitele, ve smyslu

    " Tak sem nelezte"

    Chápu že to nějdy otráví, když se snažíte něco napsat a ostatní jen rejpou, ale třeba když budete ke čtenářům milejší, třeba oni budou také. 😉

    Já vím........ blbost, ale přecijen pane Zavřel, bez nás byste to tady zachvíli zavřel.

    Slibuju, že se snažím začínám nejdřív usebe.

    Ať se daří, já sem fakt vždy rád nakouknu.

    Vidim to docela podobne ako Bady.
    Je to skoda kam sa to ubera.
    Skonci to ako web macblog.sk.... roky s5 to tam zilo dnes je z toho cintorin.
    Arogancia pana Majitela je ocividne primerana jeho egu.

Odpověď na: Aky je Vas nazor na obsah a kvalitu tohoto Webu?

celý text

.