Zavřít reklamu
  • Homepod redukce #46629

    Dnes mi z Alzy přišel Homepod (velký), ale k mému překvapení jde o cizí distribuci a jinou zástrčku. Běžel jsem koupit univerzální redukci, ale ani do té adaptér nepasuje. Nevíte, o který typ se přesně jedná a kde sehnat správnou redukci? Na internetu jsem se nedopátral.

    Děkuji.

    Homepod redukce #46630

    Prijde mi to jako jihokorejska. Je dosti podobna nasemu Ecku, jen piny jsou tlustsi. Mel jsem ji v travel adter kitu.

    Homepod redukce #46945

    shorse píše:

    Dnes mi z Alzy přišel Homepod (velký), ale k mému překvapení jde o cizí distribuci a jinou zástrčku. Běžel jsem koupit univerzální redukci, ale ani do té adaptér nepasuje. Nevíte, o který typ se přesně jedná a kde sehnat správnou redukci? Na internetu jsem se nedopátral.

    Děkuji.

    Mám ten samý problém, našel jste nakonec nějakou správnou?

    Jana

    Homepod redukce #47104

    Jedná se o indickou zásuvku! Proto je zapotřebí adaptér, nicméně ne ten, který dodávají se současnou “várkou” Homepodů. V Alze ho měli dodat, ale nedodali, proto se obraťte na Alzu, nebo tam kde jste ho pořidili! Dodali ho bez problémů a bez doplatku. Nicméně jsem trochu naštvaný, jelikož psali, že se jedná o EU distribuci a přitom to má indickou zásuvku..:-/

    Homepod redukce #47111

    I mně se to stalo.Okamžitě jsem Alze volal,že nedodali redukci.Za dva dny jsem si pro redukci šel.Bohužel buď redukce nebo samotný Homepod byl špatný.Tak jsem milý Homepod s redukcí od Alzy sbalil a jel do Alzy vrátit.To byl můj případ s Homepodem z Alzy.

Odpověď na: Homepod redukce

celý text

.